תזכורת: נושא הפורום

Ambious

New member
תזכורת: נושא הפורום

לאחרונה שמתי לב שהפורום מתחיל לסטות שוב לקווים אחרים מהנושא שאליו הוא יועד. במקום להיות פורום לחיילים משוחררים טרם עת, הפורום נהיה פורום לחיילים שרוצים להיות חיילים משוחררים טרם עת. לא זו המטרה של הפורום, ובין אם הסיבה שבגינה אותם אנשים רוצים להשתחרר מהצבא היא מוצדקת או לא, זה לא המקום לכך וההודעות הללו נמחקו. אני שב ומדגיש - מטרתו של הפורום היא לסייע לחיילים ששוחררו מהצבא בטרם עת להסתגל למצבם החדש ולעמוד על זכויותיהם כחיילים משוחררים לכל דבר - לא משתמטים. 'לשרת או לא לשרת', 'לצאת מהצבא או לא לצאת מהצבא', 'קב"ן או לא קב"ן' אלו הן שאלות שאין להן מקום בפורום. לא בגלל דעה פוליטית כזאת או אחרת שלי או של תפוז או של הגולשים, אלא דווקא בגלל שהפורום משתדל שלא להיות פוליטי ולא לנקוט עמדה בנושאים האלה, שהם פרטיים ושונים מאדם לאדם. אי לכך ובהתאם לזאת, הודעות נוספות על בקשת עזרה ליציאה מהצבא, בקשת יעוץ על האם לצאת או לא לצאת, עידוד יציאה מהצבא וכיוצא באלה ימחקו. אני יודע שמיד יקפצו כל החכמולוגים עם זעקת "סתימת פיות", "צנזורה", "מיליטריזם" וכו' וכו', אבל תאמינו לי שלא זאת המטרה, ויש עשרות פורומים אחרים שלהם הדיונים הללו יותר מתאימים ושם מקומם, והסיבה שהדיונים הללו נמחקים מכאן היא לא מבוססת דעה אלא מבוססת תאימות תוכן. שיהיה לכולנו המשך שבוע נעים, -אלעד, מנהל הפורום

למעלה