תזכרו את התאריך הבא : 17-07-02

Joe Bugin

New member
תזכרו את התאריך הבא : 17-07-02

היום נסעתי עם בני לגידי ושלושתינו נפגשנו עם עורכת הדין אילנה ועשינו את הצעד הגדול של רישום מועדון החיפושיות כעמותה. אז שיהיה לנו בהצלחה . יוסי

geva

New member
מה ז"א עמותה?

מה זה משנה אם רשומים כעמותה או לא? חוץ מזה... אם תוכל לפרט קצת על "מועדון החיפושיות" אני אשמח. תודה גבע.

Joe Bugin

New member
ההבדל בין כך שרשומים כעמותה לבין כך

שנפגשים סתם כך הוא ביכולת לשנות דברים. לדוגמא, קח את מועדון החמש. לפני שהם החליטו לרשום עצמם כעמותה הם היו חבורה של בעלי רכבים ישנים (בעלי לוחיות זיהוי של 5 ספרות או פחות-ומכאן השם) שהיה להם מאד קשה להשיג חלקים והם הוציאו הרבה מאד כסף על רכבים שהם בעצם לא נוסעים עליהם. כאשר הפכו לעמותה הם הצליחו לשנות כמה דברים בחוק למשל כמו ביטוח רכב אספנות שמוזיל בהרבה (כמעט פי 5) את עלות הביטוח כמו כן ירדו מחירי הטסט וגם בזכותם אפשר היום ליבא מחו"ל רכב שהוא מעל 30 שנה (כלומר אספנות) ולעוד פרטים עליהם גש לאתר שלהם - יש קישור באתר החיפושיות הישראלי. לכן כעמותה אנחנו מקוים לשנות כמה דברים שיותר נוגעים אלינו כמו שינוי מרכב , באגים (אולי אני נאיבי מידי...) , את היכולת לברר ולשנות מידות צמיגים (למשל) בלי לעבור מסכת עינויים טלפונית במשרד הרישוי ובסוף להגיע לפקידה שאין לה כוח לדבר והיא לא יודעת כלום חוץ מזה שאתה מפריע לה לשתות את הקפה. עד כאן בנוגע להבדל. לגבי מועדון החיפושיות המועדון היה פרי רעיונו של בני נועם (המומחה מאתר החיפושיות) כאשר אני הכרתי את בני היה לי את האתר (בחיתוליו) ביד. סיפרתי לו עליו והוא סיפר לי על הרעיון שלו ושיש מפגשים של מועדון החמש שלשם מגיעים כמה חיפושיות ומשם זה כבר היסטוריה. התחלתי לארגן לחברים במפגש החיפושיות טיולים שמבחינה כספית עלו לי אישית די הרבה כסף עד שכמה חברים הציעו לאסוף כסף ולרשום את המועדון וכך נוכל לייצר לעצמנו כסף ע"י פעולות שונות ובכך לקיים יותר פעילויות. חשוב לי לציין שהפעילות במועדון היא אולי מתחילה בחיפושיות עצמן אבל בסופו של דבר אלו הם מפגשים חברתיים שבהם יש חברים מכל הגילים ואפילו משפחות שלמות שנהנים ביחד בכל טיול או מפגש כזה. עוד רציתי להוסיף זה שיש בעלי חיפושיות ששואלים "מה יצא לי מההרשמה למועדון?" לגיטימי מאד לשאול את זה ולכן אני עונה כאן בפורום. נכון שעולה כסף להרשם וזה כסף שיוצא מהכיס של כל אחד מאיתנו אבל רק ע"י איסוף כסף זה נוכל לקיים את כל האמור למעלה וזה תועלת כללית לבעלי החיפושיות באשר הם. חוצמזה כמובן שחשבנו גם על תועלת אישית לחברי מועדון רשומים : בעלי כרטיס חבר המועדון יהיו זכאים להנחות בבתי עסק שונים שעל כך אנו עובדים ואת הרשימה שלהם נפרסם מאוחר יותר (כאשר יהיו מספיק ) וכאשר נקבל תשובה מרשם העמותות (משהו שיקרה בערך עוד חודשיים ארוכים) אנחנו כבר עשינו את הצעד הראשון. אני מקווה שהסברתי את הנושא ולא שכחתי שום דבר. לפרטים נוספים ושאלות אחרותתוכלו לכתוב לי לדוא"ל הפרטי שלי : [email protected] יוסי

למעלה