תחבורה ציבורית באירלנד

תחבורה ציבורית באירלנד

אני וחברתי מתכננות טיול לאירלנד בסוף אוגוסט עד סוף ספטמבר. אנחנו לא נשכור אוטו ובדקנו באתר של האוטובוסים אילו אוטובוסים מגיעים לאן כדי שנוכל לתכנן את הטיול, וכתוב שם על הרבה מאוד קווים שהם עד ה16.9 והשאלה היא מה קורה אחרי? כלומר מאמצע ספטמבר אין שם אוטובוסים? מישהו מבין בזה? (יכול להיות שפשוט לא הבנתי נכון) אם יש כאן מישהו שהיה לאחרונה ביארלנד ויודע, אני אשמח לכל עזרה.. (אפשר גם לשלוח במסרים) תודה ויום טוב

jonbaum

New member
נראה לי שכדאי להעלות

את כל המידע על הפורום ולא לשלוח מסרים פרטיים, בכדי שכל הגולשים יוכלו להנות מהמידע. הרי לא מדובר כאן בסודות צבאיים.

guyavhuji

New member
טוב, בעיקרון מה שאמרתי

זה שלדעתי יש קווים שלא פעילים מחוץ לעונה התיירותית, וכדאי ליצור קשר ישירות עם Bus Eireann. פשוט עלתה פה פעם הטענה שזה לא פורום "טיולים לאירלנד". לי אישית אין שום בעיה עם זה, להיפך.

אבל בכל ספרי הטיולים כתוב

שעונת התיירות נגמרת באוקטובר, לכן זה הפתיע אותי שיש אוטוביסים שנגמרים באמצע ספטמבר. נכון שתמיד אפשר לקחת טרמפים אבל אני אף פעם לא אוהבת להיות תלוייה בטוב ליבם של אחרים...

guyavhuji

New member
ספטמבר זה חודש מצויין

בראשון לספטמבר רוב התיירים נעלמים, מה שיחד עם מזג האוויר עושה אותו לחודש האידאלי לטייל באירלנד. ולגבי טרמפים - הרבה פעמים אין ברירה, וגם יש לזה שני יתרונות משמעותיים: - זה חינם (ולא לזלזל בזה, התחבורה הציבורית באירלנד יקרה) - זאת דרך מצויינת לפגוש ולהכיר אנשים

שיוש82

New member
אולי אפשר לקבל גם רעיון למסלול?

כשלושה שבועות באוגוסט, טיול תרמילאים, מבלי להשכיר רכב. גם אם הפורום לא מיועד לזה אשמח לקבל המלצות מאלו שהיו ויודעים, איפה כדאי לבקר. אולי יש גם המלצה להוסטל בדבלין? תודה

thesheep

New member
כמובן

שוב, יש המון מידע בהודעות קודמות. הוסטל מומלץ - four courts, אני אישית לא הייתי שם אבל ישראלים אחרים המליצו לי. תריץ חיפוש. לגבי מסלולי טיול - Dingle way, Kerry way, Buran way תריץ חיפוש על שלושת אלה.

nonagon

New member
טרמפים

אני טיילךטת מהצד השני של העונה (מאי) ואכן היו קווי אוטובוס שלא פעלו, אולם האירים חביבים ועוצרים לטרמפיסטים בכל מזג אויר.

למעלה