"תחבורה ציבורית" של צעצועי שנות ה 80

Ccyclist

Well-known member

עלה בפייס אז החלטתי להעלות. אם המסך שחור צריך ללחוץ עליו ומופיע סמל ▶️

נוסטלגיה של מי שגדל "על הקו". החינוכית לא שידרה את Masters of the Universe אבל היא היתה להיט גדול בארצות דוברות אנגלית וסוג של סוד למי שהכיר את הסדרה, הקומיקס והצעצועים מחו"ל. חברים אמריקאים בארץ הכירו אותה. היו חנויות בארץ שמכרו צעצוע או שניים מהסדרה, אבל בלי ההיכרות - אלו היו מקרים נדירים של פה ושם.

בעידן תשדירי החסות הגנריים ל"מעדן חלב" או "עגבנייייהההה" או השקופיות האיומות של "בחסות חברת... יצרנית..." הפרסומות לילדים בזמן החופשות בחו"ל היו עולם אחר להנות ממנו שבועיים שלושה כל כמה שנים.

היה לי את "אמצעי התחבורה" שבפרסומת, כולל אוסף נוסעים מכובד. חלקם קנינו בחופשות באנגליה, אחרים הגיעו עם קרובים שביקרו בארץ.

נסיעה נעימה 🐊

נערך לאחרונה ב:

Ccyclist

Well-known member

נוסטלגיה של מי שגדל "על הקו". החינוכית לא שידרה את Masters of the Universe אבל היא היתה להיט גדול בארצות דוברות אנגלית וסוג של סוד למי שהכיר את הסדרה, הקומיקס והצעצועים מחו"ל. חברים אמריקאים בארץ הכירו אותה. היו חנויות בארץ שמכרו צעצוע או שניים מהסדרה, אבל בלי ההיכרות - אלו היו מקרים נדירים של פה ושם.

בעידן תשדירי החסות הגנריים ל"מעדן חלב" או "עגבנייייהההה" או השקופיות האיומות של "בחסות חברת... יצרנית..." הפרסומות לילדים בזמן החופשות בחו"ל היו עולם אחר להנות ממנו שבועיים שלושה כל כמה שנים.

היה לי את "אמצעי התחבורה" שבפרסומת, כולל אוסף נוסעים מכובד. חלקם קנינו בחופשות באנגליה, אחרים הגיעו עם קרובים שביקרו בארץ.

נסיעה נעימה 🐊

אמנם רכב פרטי, אבל מאותה סדרה. המיסחור של שנות השמונים כרך את הצעצועים והסדרות / סרטים יחד כדי ליצור הזדהות חזקה יותר עם המוצר. מלחמת הכוכבים, הרובוטריקים וכוח המחץ היו דוגמאות טובות לכך. צעצוע ללא סדרה הרגיש כמו חיקוי או מוצר תלוש. מצד שני - צעצוע עם סדרה, אבל כזו שלא משודרת בארץ די מחלק את החברים ליודעי דבר ומי שאינם מכירים.

Masters of the Universe היתה יוזמה של חברת Mattel יצרנית בארבי ליצור ליין מוצרים עבור בנים. הדמויות והצעצועים עוצבו במקביל לסדרה. היקום שלהם כלל הכל מכל מימי הביניים ואפילו רומאי אחד ועד למדע הבדיוני ודמויות שהן שילוב אדם וחיה גם אצל הטובים וגם אצל הרעים. ,ביקום כזה הגיוני שיהיו טנקים עם 4 זחלים וכלי תעופה לצד תחבורה ציבורית באמצעות שלדי תניני ענק.

את הפרסומת שבפוסט הזה ראיתי בבית של קרובים באנגליה. הפרסומת הקודמת "לאמצעי התחבורה הציבורית" היא באותו הסגנון של ילדים המשחקים בצעצועים, אבל היא לא ה-פרסומת שאני זוכר.

וכן, אני מכיר את קומיקס המעריצים של הימאן וסקלאטור עושים באטמאן ורובין או אריק ובנץ.

נערך לאחרונה ב:

Ccyclist

Well-known member

נסיעה נעימה 🐊

עוד פרסומת ל"רכב פרטי" מהסדרה שבוודאות ראיתי.

השילוב בין מכונה לדרקון הגיוני ליקום הסדרה.

ה"תחבורה הציבורית" הזכירה נשכחות ונתנה תירוץ טוב להעלות סדרת ילדות שלצערי פספסתם.

למעלה