תחבורה ציבורית

תחבורה ציבורית../images/Emo26.gif

אתם משתמשים בתחבורה ציבורית לעיתים תכופות
אם כן באיזו (אוטובוס רכבת) ובאיזה קו

האמת בכפר סבא בקושי

התחבורה פה מאוד לא יעילה, לדוגמא בבאר שבע יש תחבורה לכל חור אפשרי. תחנת הרכבת יכולה לשרת אוכלוסיה מאוד ספציפית או לחילופין לנסיעות מאוד מיוחדות כי היא רחוקה ולא נגישה במיוחד. בכל מקרה יש מקום לשיפור, למרות שלדעתי לא ממשיש צורך כמו בערים אחרות שאחוז המחזיקים ברכב נמוך יותר.

לא ממש צריך../images/Emo35.gif

תחבורה ציבורית מפחיתה את הזיהום אוויר והפקקים, בנוסף היא יכולה להיות שימושית ויעילה גם לכאלו שכן מחזיקים רכב לנסיעות יוממים. אם נהיה ספיציפיים יותר, לא חסרים פקקים במרכז, גם לא באיזור כפ"ס. מעבר לכך שזה פוגע בכלכלה (תל"ג) זה גורם לזיהום אוויר גבוה (במיוחד פקקים והמון רכבים). חבל שזו הגישה

צורך

הלוואי שכולם היו חשים כמוך ויותר ויותר אנשים היו משתמשים בתחבורה ציבורית אלא במקרים של חוסר ברירה. אני לא חושבת שאין צורך בתחבורה ציבורית. אני מאמינה שבגלל שבכפר סבא ליותר אנשים יש מכוניות אז אין דרישה לתחבורה ציבורית, ושכאין צורך אין מענה אליו, לכן התחבורה פה לא יעילה בעליל.

אבל צריך להעלות את הדרישה...

לדוגמה באירופה מספר הרכבים גבוה בהרבה מכאן, עם זאת כמות המשתמשים בתחבורה ציבורית גבוה בהרבה מאוד.

אתה צודק

החקיקה שם עושה את המוות לנוסעים בודדים ברכב, בגלל זה אנשים נוסעים לעבודה יחד עם עוד אנשים, ככה הם יכולים לנהוג למשל בנתיבים מהירים יותר.

ba r2 0 1 0

New member
אני לא משתמש...

או שמסיעים אותי או שאני הולך בדרך הטבעית..... ברגל....

sahchar

New member
מה אתם אומרים על הרעיון לעשות קו

רכבת קלה לאורך רחוב ויצמן? אתם חושבים שזה יפתור את הבעיה של הפקקים? ומחלוף רעננה צפון? אשמח לשמוע את דעתכם בתור תושבי כפר סבא

Double U

New member
רעיון טוב

אבל רחוב ויצמן הוא יחסית צר. אלא אם ירחיבו את הרחוב, אני לא רואה שום רכבת קלה נוסעת לאורך הרחוב לכיוון רעננה:X

ba r2 0 1 0

New member
זהו... ואם בת"א עוד לא עשו...

אלא רק עכשיו יתחילו... אני לא רואה שדווקא בעיר קטנה כמו שלנו יעשו בזמן הקרוב...

למעלה