תחזית לוורשה-17-25 בחודש

בועז ד

New member
תחזית לוורשה-17-25 בחודש../images/Emo6.gif

לשושנה שלום רב: לפני התחזית הערה- תחזית לטווח כזה היא מאוד בעיתית כך שעדיף לקחת אותה בערבון מוגבל למרות זאת אני אשמח לדעת אם היא התגשמה או לא..
בגדול: חצי הראשון של הטיול-עד ה-20 בחודש,מזג אוויר נוח,מעט קריר חצי השני של הטיול...מושלג וסוער !! התחזית המלאה: 17.3 טמפ 10-0 מעלות בהיר-מעונן חלקית 18.3 11-1 מעלות,מעונן חלקית 19.3 12-1 מעלות ,מעונן חלקית-בהיר 20.3 13-3 מעלות,מעונן חלקית רוחות ערות במשך היום/ערב יחל החורף.. 21.3 7-0 גשום וקר בערב יחל לרדת שלג-שלג כבד !! 22.3 3-(2-) מושלג וסוער 23.3 1-(3-)מושלג 24.3 0-(-4) שלג 25.3 2-(2-) שלג טיול מהנה
נישמח לקבל תמונות.. הערה נוספת: שוב-בגלל טווח התחזית אשמח לעדכן אותה-אם תגידי לי מה המועד האחרון שאוכל בועז

sshoshan

New member
לבועז:אין כמוך../images/Emo106.gif

הוא יוצא בתאריך 18 לפנות בוקר לוורשה.אחר כך זה כל יומיים עיר אחרת:וורשה,קרקוב וזמוש ועוד עיר אחת עם שם פולני נוראי. כמובן שברורה לי הבעיתיות של החזוי הזה ולא נותר לי אלא להודות שוב. החזרה היא ב26 לפנות בוקר. תודה שלומית.

gadi116

New member
בועז סחטיין על התחזית(המשך בפנים)

הסתכלתי על MRF לפולין והוא בהחלט מאשר את התחזית אם כי טווח החיזוי הוא גדול מאוד, אני הייתי שנה שעברה בסוף מרץ ובתחילת אפריל בפולין וגם בשנה שעברה סוף מרץ היה שם קר מאוד ומושלג הגעתי לשם ב27 למרץ לטמפרטורות שבין 3- ל-10- אבל אז בדיוק הפסיק השלג. ל-sshoshan קרקוב נמצאת דרומית לוורשה ושם חם יותר אבל אם את תבקרי גם בלובלין(צפונית מוורשה) שם קר יותר.

sshoshan

New member
לגדי

מי שיוצא זהו בני תלמיד כתה י"א.הוא לא יבקר בלובלין אלא בוורשה קרקוב זמוש וצנסטחובה(סחתיין על השמות הפולניים.) אני מודה לך על ההתייחסות כי הוא בכלל לא קולט מהו קור אמיתי.

למעלה