תחנת הרכבת מלחה: 02.08.2004:

מצב
הנושא נעול.
דין תומאס: אתה מוזמן לבוא איתי בשבו

201: אחרונה בינתיים. מוקדש לדין תומ
תומאס.
דין תומאס: אתה מוזמן לבוא איתי בשבו
בשבוע הבא לתצפית ותביא איתך מצלמה טובה. אני מקווה שהשבוע ירכיבו סוף-סוף את הפרגולות מפלסטיק על העמודים ואז נתחיל לראות ממש צורה של תחנה אופיינית.

fireman

New member
אביתר

201: אחרונה בינתיים. מוקדש לדין תומ
תומאס.
אביתר
מה קורה עם הבניה של הרציף בצד הימני של המבנה? נראה כאילו גם שם אמור להיות רציף, האם מדובר באופציה עתידית? מה לגבי הכביש שכנראה יחצה את המסילה? יישאר על אותו מפלס עם המסילה או שיונמך\יגושר מתחת\מעל המסילה?

זה האורך שלו. יהיו מימינו עוד 4 מסי

אביתר
מה קורה עם הבניה של הרציף בצד הימני של המבנה? נראה כאילו גם שם אמור להיות רציף, האם מדובר באופציה עתידית? מה לגבי הכביש שכנראה יחצה את המסילה? יישאר על אותו מפלס עם המסילה או שיונמך\יגושר מתחת\מעל המסילה?
זה האורך שלו. יהיו מימינו עוד 4 מסי
מסילות במקום ההר שיורד בשלב ב' של התכנית. לגבי הכביש זו תעלומה: הפרשי הגבהים גדולים מאוד ולא יודע מה יקרה שם. יצטרכו להרים את הכביש או להוריד אותו כי אחרת זה יהיה מאוד מסוכן שם.

oh-da

New member
בקשר לרציף הימני

אביתר
בקשר לרציף הימני
לפני מה שאני מבין ממה שאני רואה כרגע בתמונה הזו זה נראה לי שיהיה כמו באיור המצורף...

fireman

New member
וואלה!

בקשר לרציף הימני
לפני מה שאני מבין ממה שאני רואה כרגע בתמונה הזו זה נראה לי שיהיה כמו באיור המצורף...
וואלה!
רק אחרי שראיתי את השרטוט שלך הבנתי שהרציפים לא נבנים אחד מול השני.... לא שמתי לב שהוא נמצא מאחורי הבניין
רוב תודות

וכדי להבהיר את הסוגיה בואו נמחיש

וואלה!
רק אחרי שראיתי את השרטוט שלך הבנתי שהרציפים לא נבנים אחד מול השני.... לא שמתי לב שהוא נמצא מאחורי הבניין
רוב תודות
וכדי להבהיר את הסוגיה בואו נמחיש
בסיוע תמונות נוספות את המצב במלחה. ישנה התקדמות לא מעטה בתחנה. אני חושב שתחנת הרכבת "מלחה-ירושלים" היא התחנה הכי מצולמת בפורום ועוד מדובר בתחנה שטרם נפתחה !!! הנה: כל הצילומים: 02.08.2004, אביתר רייטר.

מתווה תחנת ירושלים מלחה

בקשר לרציף הימני
מתווה תחנת ירושלים מלחה
באתר 'חדשות הרכבת' יש שרטוט סכמטי די מפורט של המתווה המתוכנן בתחנת ירושלים מלחה. השרטוט מופיע בפרק ה-'מעקב' כבר כמה חודשים, והיה פותר לכם את ההתלבטויות האלו כמעט מיד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה