תחפושת ליצן רפואי

אוהד1111

New member
תחפושת ליצן רפואי

שלום רציתי לקנות מתנה למישהי המעוניינת ללמוד קורס ליצנות רפואית ולהתנדב, משהו נלווה. חשבתי על תחפושת או אביזרים. האם יש בכך בכלל צורך? מה לקנות ואיפה? אם יש רעיונות אחרים בתחום, אשמח.\ תודה

שלום אוהד ../images/Emo24.gif

קודם כל, כל הכבוד על היוזמה =) שנית - לגבי קנית המתנה: אני לא בטוחה שכדאי לך לקנות לה לבוש, כיוון ובמהלך הקורס כל אחד מוצא את הליצן האישי שלו. וממילא - הלבוש יהיה בהתאם. ומכיוון שאתה עדיין לא יודע מהו הליצן שלה (תקן אותי אם אני טועה), חבל שהיא לא תשתמש במה שתקנה לה.. אבל
, יש עוד מיליון מאתיים אלף וארבע מאות חמישים (בערך, על פי סקר מכון דחף) שניתן לקנות לליצן רפואי, במיוחד בתחילת דרכו... למשל:
כדורי ג'אגלינג (בתחנה מרכזית בירושלים ראיתי בדוכן הכניסה ב35 ש"ח, אך אינני יודעת את איכותם..),
משאבה לניפוח בלונים - זה מעולה, כי היא בטוח תצטרך לקנות וזה מאוד שימושי לכל דמות של ליצן. (רק גברתן אחד מהקורס שלנו הצליח לנפח את הבלונים בפה. אני מניחה שלא כך המצב עם ידידתך..),
קסמים קטנים ומגניבים.. בובה בסגנון שהיא אוהבת שאפשר להכניס את הכף יד לתוכה ולדובב אותה (זה ענק, וזה עובד טוב בעם ילדים), מצלמה שמשפריצה מים ובכלל כדאי לך להיכנס לחנויות של "הכל בדולר/ בשקל/ חינם למינהן ולמצוא רעיונות מכל מקום, נראה לי שאני הכי צעירה פה. ולכן אני מפנה את הבמה למומחים והצעותיהם.. סוף שבוע רגוע ושבת שלום. והכי חשוב - בהצלחה!

טושטוש5

New member
ברוך הבא אוהד ../images/Emo13.gif

אני לגמרי מסכימה עם התשובה של אפרת, לא הייתי הולכת דווקא על בגד אלא על אביזרים נלווים. כמובן שהדבר הראשון שקפץ לי לראש היה קשור לבלונים, יש כל מיני בלונים שאפשר לקנות, בלוני דבורה למשל הם יקרים יחסית לבלונים רגילים, ולכן לפעמים אנשים לא משתמשים בהם. זאת למשל יכולה להיות אחלה מתנה. כנ"ל בובה, ספר, קסמים.. מה שעוד אפשר זה כלי מוזיקה - אני תמיד הסתובבתי עם קאזו (מין צינור כזה שאפשר לשיר לתוכו וזה עושה קולות מצחיקים), שאותו אפשר לקנות דווקא בחנויות לכלי נגינה (יש כאלה מפלסטיק צבעוני שעולים יחסית מעט, וזה יכול להגיע עד לקאזואים מקצועיים שיכולים להיות הרבה יותר יקרים), אפשר מפוחית קטנה אם זה מדבר אליה. אני ממליצה לך ללכת עם תחושות הבטן, אם משהו עושה לך הרגשה טובה וגורם לך לחשוב על לעשות שטויות - כנראה זה זה...

למעלה