תחרות!כנסו!!!

lilo the sexit

New member
תחרות!כנסו!!!

היי תקשיבו אני עושה תחרות של מי הכי מקובלת בפורום יעני מי הכי הרבה כותבת וכל זה ומשתפת פעולה ולא באה לפה בשביל לריב בקיצור כל אחד כותב שם של ילדה שהכי מועדפת עליו פה בפורום אפשר גם 2 בנות וזהו! בהצלחה(גם אני בתחרות!) ואני מצביע לאדווה ולולריה אדווה זה אד11ה או אד!!V וולריה זאת כוסית משגעת של הצ'ט

lilo the sexit

New member
מאמי!!מכות בידים כנסי שניהנ!חחח

נינט ומיקי- מאמי ואז הם נותנות ת'חיבוק הדפוק הזה של המכות החלשות האלו בידים! חח איזה מאמיי!!!!!! אבל שלא יחשבו שתיכננו את זה!

המממ...מי שבאת כותבת הרבה פה...

צליל טלמור השווה...ואד11ה....!!!!הם באמת הכי פעילות פה... אכם אכם...תוכלו לתת גם לי קצת קריידטים הפורום הזה זה דף הבית שלי!!!

אהמ... הבחירה קשה!

אין הרבה כאלה שמשתדלים שזה יהיה פורום ראש גדול ולא פורום
... אז:
בר והדובי כי היא מנצלשת ואומרת לכולם לנצל"ש... חחח
ולליאת (לילו דה סקסית) בגלל שהיא כותבת הרבה בפורום... ועכשיו *מרגישה מתלהבת...*: אני מודה לכל מי שבחר בי (למרות שהיו רק שתיים), ותזכרו תמיד: אדוה זה עם ו' אחת והכינוי שלי זה א ד 1 1 נ ת... אבל לא משנה!!! אני אוהבת אתכם, תודה... נו, איך אני? מוכנה לאוסקר? חח

lilo the sexit

New member
רק 2...וזה לא ש...

יש לי משהו נגד הילוש המאמוש... כי גם מקודם אמרתי 2...

lilo the sexit

New member
טוב בנתיים זה!-כנסו...

ולריה-1 אדווה-2 ליאת-3 בר והדובי-1 לא רק בלונדינית(צליל)-2 טלמור-1 ספוש-1 הילוש המאמוש-1

lilush123

New member
אני לה

אלוש שמלוש אחותי אין עליך וספוש יש לי עוד אחת מיוש מיס

אני אוהבת את כולם אבל

אני חולה על כולםםםםםם כולכם נשמות שלייי מושלמים שליי אבל איך שאנלא יאהב תאחיות המושלמות שלי מורוששששש וטלושששש ולירונוששש אני יודעת שהרבה אבל אני פשוט מתה עליהם קבלו ממני מוואה אבל אני אוהבת את כולםםםםםםםםםםם

למעלה