תחרות AAA - שלב חצאי הגמר!

RZnum5

New member
תחרות AAA - שלב חצאי הגמר!

ביום ראשון ישוחקו שני חצאי הגמר של הליגה.
עוד שתי קבוצות שהעונה שלהן תגיע לסיום בצורה חדה.

ובצד השני, שתי הקבוצות שיפגשו עוד שבועיים בסופרבול!

בינתיים, אנחנו עדיין כאן בתחרות, ביחד עם 4 ק"ב, 4 רצים, 4 טייטים, 4 הגנות ולפחות 8 רסיברים לבחור מהם..
אז מי השלשה שלכם שלדעתכם תיתן את התפוקה הגדולה ביותר מבין כל אלה?

למשתתפים חדשים נזכיר שמהשלושה שלכם אפשר לבחור רק אחד מכל עמדה (אי אפשר שני ק"ב/רצים/רסיברים, אבל אפשר רסיבר וטייט ביחד).

אתם עדיין יכולים לבחור (אם לא בחרתם) את מר פלייאוף - השחקן, שאיננו ק"ב, שלדעתכם יתן את מס' הנקודות המצטברות הרב ביותר עד הסופרבול (כולל).

בהצלחה!

LADodger

New member
SEA-GB

יופי ראסל ווילסון מה חשבתי לעצמי..

אולי אני אהיה הראשון עם תוצאה שלילית

RZnum5

New member
השלשה שלי

נשבע שלא ראיתי מה שניכם כתבתם כשחשבתי על השלשה הזאת:
ראסל ווילסון
ביסט מוד
רובוגרונק

Yo-man

New member
בחיי שלא רציתי לכתוב כמוכם

אז לא עשיתי את זה!

1. טריפיק טום (כי לאינדי אין ממש הגנה)
2. אדי לייסי (כי אף אחד אחר בקבוצה הזו לא יכול לעזור להם)
3. הגנת סיאטל (כי רוג'רס הולך לקרטע)

omrili77

New member
שוב נזכרתי באיחור

אחרי שבשבוע שעבר פספסתי לגמרי, מה שמשאיר אותי עם חצי מהשדה.
והיום ננסה בסימן נאחס:
1. קפטן אמריקה
2. גרונק
3. בלאנט

RZnum5

New member
תוצאת חצאי הגמר

ואילו חצאי גמר היו לנו!
הראשון היה המשחק הכי מטורף שהיה בליגה בזמן האחרון. איבודי כדור לכל עבר, הגנות חונקות שלא מאפשרות יותר מדי ט"ד לקבוצה היריבה ולבסוף קאמבק ענק של סיאטל ששלח אותה לריקוד הגדול בעוד שבוע וחצי.
במשחק השני, בריידי הקשיש (הילד כבר בן 37) אמר לדור הצעיר "עוד לא, חביבי" וטרק את הדלת של הקולטס הלאה.
ובמשחק שלנו היו השבוע רק 6 משתתפים וסוג של קאמבק אחד.

את המקום הראשון, עם 61.9 נק' קטף (ולדעתי זאת פעם שניה שזה קורה לו).. עמרי!

עמרי נזכר מאוחר בתחרות שלנו ונשאר לו להמר רק על המשחק השני. הוא בחר את טום בריידי שהיה הק"ב עם הניקוד הגבוה בתחרות - 20.3 נק'. עמרי הלך גם עם רוב גרונקובסקי והילד בגוף של מפלצת הביא לו עוד 8.8 נק' (הניקוד הגבוה ביותר לתופסים שנבחרו השבוע) ולסיום, משום מה החליט ללכת על משחק הקרקע הפטריוטי של בלאנט ששייט ל-32.8 נק' אדירות.
ברכות לזוכה המאחר! הפרס יגיע בדואר מתישהו. בינתיים קבל את הפרס המצורף.

למקום השני, בהפרד של 0.2 נק' הגיע אילן עם 61.7 נק'.
אילן גם בחר בקפטן טום ובבלאנט (תהרגו אותי איך ידעתם שיצא ממנו משהו היום) אבל בעמדת התופס הוא חשב שלבולדווין יהיה משחק טוב יותר. בולדווין השיב עם 8.6 נק' שכאמור היו רחוקים 3 יארדים מהמקום הראשון בתחרות!

למקום השלישי הגעתי אני, עם 46 נק' - הרחק הרחק מהזוג המוביל.
אני חשבתי שראסל ווילסון יצליח קצת יותר, אבל ארבעת החטיפות שלו הורידו את הניקוד ל-12.9 נק'. רובוגרונק כיכב גם ברשימה שלי, אבל אני הלכתי על ביסט מוד בגיחות קרקעיות. היה לו יום לא רע סה"כ, עם 24.3 נק', אבל הוא לה השתווה כאמור לבלאנט.

מצ"ב טבלת ריכוז הנקודות.
בעניין מר פלייאוף, כרגע אנחנו במצב שבו 3 משתתפים שבחרו בלינץ' מובילים, 3 משתתפים שבחרו בגרונק מפגרים ב-5.2 נק' ו-3 משתתפים שבחרו בשלושה שחקנים שונים אחרים (לייסי, דז ובראון), מחוץ לתחרות

תודה רבה למשתתפים, השבוע.
בשבוע הבא - ספיישל פרובול!

omrili77

New member
יותר מזל משכל

פשוט לא נשארו לי אופציות אחרות ובלאנט היה האפשרות הריאלית היחידה:
לא היו RB אחרים ששווים בחירה, לא התחברתי לאדלמן ולא סמכתי על לאק (מסתבר שבצדק) שיזין את הילטון

למעלה