תיכנון שבועי [ =

תיכנון שבועי [ = ../images/Emo175.gif

ספרו מה אתן עושות השבוע.. :) מבחנים, חוגים, בצפר, ל"ג בעומר, חברים, הופעות, יציאות - הכל . ותודה לקרן שהסכימה לפתוח ^^
ראשון:
שני:
שלישי:
רביעי:
חמישי:
שישי:
שבת:

Just Freckles

New member
שבוע טוב לכולם../images/Emo140.gif

ראשון: כלום. סיימתי בשלוש.
שני: חזרות למופע בריקוד.. (נשארת שעתיים אחרי בצפר
)
שלישי: צופים, ואבודים בערב
רביעי: קניון, וגוסיפ גירל בערב
חמישי: איך שאני מסיימת בצפר הולכת לעשות משמרות על המקום למדורה.. ובערב כמובן המדורה והמרשמלו
שישי: לישון. ולישון, ועוד קצת לישון.
שבת:להתכונן למבחן המסכם במתמטיקה. (^&#@%^!@*)

RayoDeLuz

New member
אני:)

ראשון: עבודה שני: לישון חח שלישי: אבא טס לישראל + אולי ללכת לחוג
רביעי: דונט נו חמישי: החלקה על קרח שישי: שיעור נגינה שבת: עבודה:)

RayoDeLuz

New member
../images/Emo9.gif

מחליקה און אנד אוף כבר 4 שנים! זו השנה הראשונה שאני מתמידה...><

Robin Sparkles

New member
אני

ראשון: חרישה לפסיכולוגיה שני: חרישה לפסיכולוגיה שלישי:בגרות בפסיכולוגיה,יומולדת לאמא רביעי:צו ראשון ואולי גם לקנות קצת בגדים,לעשות עבודה בתעבורה או שהציון שלי יתחיל מ-60 חמישי:מסעדה עם המשפחה שישי: יום בטלה שבת:ללמוד למתכונת במתמטיקה זה מגניב..תעשי כל שבוע

Robin Sparkles

New member
אה יש לי עוד משו ביום שבת

מרתון ענק (!!) של כל הסדרות שמסיימות עונה (איך פגשתי את אמא,גוסיפ גירל,עקרות בית נואשות-פרק של שעתיים,מגרש ביתי)

SShaii

New member
אחרי שישודר פרק 18 תהיה הפסקה?../images/Emo10.gif

אוף, אני אתגעגע

אני אהיה לי אש מאנשים קרים ... ../images/Emo79.gif../images/Emo175.gif

ראשון - בצפר, מבחן במדעים, מחשב, DHW, וסרט :) שני - בצפר, להיפגש עם הBF, חוג, האנטומיה, סמנתה מי. שלישי - בצפר, בטח לאסוף קרשים או משו, < אם לא אז ללמוד למבחן, החיים על פי נד, מרפאה פרטית, GG. רביעי - מבחן מפמ"ר במתמטיקה, בצפר, בטח להיפגש עם מישי. חמישי - בצפר, חוג, שושלת טיודור. שישי - בצפר, שנ"צ, לצאת בערב או משו, חברה ישנה אצלי. שבת - לא סגור. ולהוסיף כל יום - הלוחשת לרוחות המפענחת שיעורים מחשב.

Nunatak

New member
לי אין משהו קבוע שאני עושה כל שבוע...

לימודים כבר אין לי, העבודה שלי היא דרך האינטרנט ואני בוחר מתי לעשות אותה... אני חופשי לעשות מה שבא לי ומתי שבא לי.

למעלה