תינוקת עם בעיות נשימה

חלבלבית

New member
תינוקת עם בעיות נשימה

קשות שהתחילו לפני כמה חודשים ורק מחמירים. ניסינו את כל הטיפולים והאנילציות המוכרות לכולם אבל חוץ מלפוצץ אותה בסטרואידים שממריצים אותה הם לא עוזרים לה הרבה (רק מקומי וזה עובר). עכשיו היא הצטננה עוד פעם ורואים שהיא ממש סובלת. הליחה והנזלת יוצאת לה כבר מכל החורים האפשריים(אף/אוזן/גרון) היא מתה מעייפות כי היא לא מצליחה לישון בגלל השיעול ולפעמים גם יש לה התקפים. הטיפול שהיא עברה הוא הרבה אנליציות, ביקרנו הרבה פעמים אצל הרופא שאמרה שיש לה קוצר נשימה וצפצופים, עשתה צילום ריאות שלא מצא כלום תודה לאל! ויש לה גם מכשיר אדים קרים ליד המיטה. ההודעה שלי קצת מבולבלת כי אני בעצמי כבר לא יודעת מה לעשות. הגננת שלה המליצה לי על טיפול הומאופטי ואמרה שזה עזר לילדים שלה. אשמח לקבל קצת פרטים מה זה אומר אם זה יכול להקל עליה את הנשימה ואיפה יש מרפאות שמתמחות בזה? אני מניחה שיש גם רופאים שמקבלים פרטי או דרך קופ"ח מכבי אם יש מישהו שאפשר להמליץ לי אני אשמח מאוד. תודה

טיפול הומאופתי בבעיות נשימה

חלבלבית שלום הטיפול ההומאופתי יעיל מאוד בטיפול בבעיות נשימה גם אצל תינוקות וילדים, זו סיבה נפוצה מאוד להגעה לטיפול הומאופתי. בפגישה הראשונה עוברים על ההסטוריה הרפואית של הילד, ההסטוריה של ההריון והלידה, ומאפיינים נוספים של הילד ומנסים להבין את הסיבה להתפתחות הבעיה. בהתאם לכך מתאימים הכנה הומאופתית המותאמת לילד באופן אישי ומטרתה להפעיל את כוחות הריפוי הקיימים בגוף ולטפל בבעיית הנשימה. לגבי המלצות על מטפלים- זה תלוי כמובן באזור המגורים שלכם, תוכלי לבדוק גם ברשימת המטפלים בהומאופתיה קלאסית המורשים ע"י האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית (מצב קישור לאתר האגודה). בברכה דורון יוחננוב

למעלה