תינוקת שלי

Sapirush12321

New member
היי :)
היה לי חלום שבו יש לי תינוקת קטנטונת ומהממת והיא שלי ואני אוהבת אותה מאוד! קוראים לה "שלי". היא הייתה איתי בחדר שלי בבית ההורים והיא הייתה על הידיים שלי כל הזמן והתמוגגתי מאהבה אליה. הנחתי אותה לרגע על שולחן וםתאום ראיתי שמהאוזניים שלה יוצא נוזל צהוב כזה מגעיל. בדיוק אמא שלי נכנסה לבדוק אם הכל בסדר והראתי לה את זה והיא אמרה לי לנקות ולשים לה וזלין באוזניים בעדינות. כך עשיתי. אין איזו תפנית מעניינת, פשוט מאוד אהבתי אותה.

רקע-
אני נמצאת בבית בחל"ת בגלל מחלת הקוליטיס שהתפרצה אצלי באופן חריף ואני מושבתת בבית ותוהה מה הכיוון עכשיו אחרי שההתקף התפרץ כי משהו בחיים שלי לא היה תקין (אולי אפילו בכמה מישורים)...

תודה רבה!

אלישבע777

Well-known member
הי ספירוש,

החלום מתחיל יפה כמו פתיחה של סצנה מסרט. את בחדרך בבית הוריך, יש לך תינוקת מהממת ואת אוהבת אותה. וכמו בסרטים, פתיחה יפה ונעימה, מרמזת שהיא זמנית, ארעית ואחריה יתרחש משהו רע. ואכן זה קורה. כשאת מניחה אותה על השולחן, יוצאת מהן מין הפרשה צהובה, (מוגלה?) אימא מדריכה אותך כיצד לטפל בה.

מה שמעניין – שאין רגשות בחלק זה. לא נבהלת, לא צעקת, לא התרגשת. גם אימא לא התרגשה וגם התינוקת לא. כאילו שזה ברור, שהכול יעבור בשלום.

לחלום מספר פרושים:

פרוש א - התינוקת זה את בבית הורייך שהיה בית יציב ואימא תומכת , אבל בשלב כל שהוא. המוגלה התפרצה ( אולי רמז לאחיך האלים, כפי שכתב בעבר?) ואימך עזרה לך לעזור לעצמך.

פרוש ב - התינוקת זו את - עד המחלה האחרונה. היה פחות או יותר בסדר ( לכאורה). ניסית לדאוג ( לאהוב) לעצמך (לכאורה לא קרה משהו יוצא דופן בתקופה יוצאת דופן זו), אבל לפתע פרצה המחלה שלך ( הקוליטיס שהיא אומנם מחלת מעיים ולא דלקת אוזניים) ואימך מטפלת בך. המוגלה הפורצת מאוזנייך, מראה שיצאת מאיזון. וכנראה גופך הגיב לארועים שקדמו למחלה והתקופה השקטה הקודמת היתה רק השקט שלפני הסערה.

פרוש ג - התינוקת היא משאת נפשך. את רוצה להיות אימא ולאהוב ילד משלך ויציבות בחיים. אבל את חרדה מבעיות שעלולות לקרות (בעיקר אם אין לך בן זוג שהוא אב לצאצא) והבעיות עלולות לפרוץ, לפחות יש לך אימא שתעזור לך, בשקט וללא לחץ.

אשמח לתגובתך

Sapirush12321

New member
בוקר טוב, ראשית תודה אלישבע על המענה:)

התחברתי מאוד לפירוש ב'!
אהבתי שלדלקת שיצאה מהאוזניים קראת יציאה מאיזון, זה בול המצב. ואכן אמא שלי מלווה אותי במהלך המחלה..
כמו כן, אכן הכל היה רגיל לפני שהמחלה התפרצה
אבל לא באמת היה טוב.. עכשיו פשוט אני מבינה שהמחלה באה לעורר אותי על החיים שלי. התינוקת השקטה והמקסימה זו אכן אני.

פחות התחברתי לפירושהראשון והאחרון כיוון שאמא שלי לא עזרה בכלום בתקופת האלימות של אחי וכרגע אני ממש לא חושבת על ילדים וזה לא מטריד אותי בשום צורה שהיא.

פשוט פירוש מדוייק!
תודה רבה רבה ושבוע נפלא!

אלישבע777

Well-known member
בוקר טוב, ראשית תודה אלישבע על המענה:)

התחברתי מאוד לפירוש ב'!
אהבתי שלדלקת שיצאה מהאוזניים קראת יציאה מאיזון, זה בול המצב. ואכן אמא שלי מלווה אותי במהלך המחלה..
כמו כן, אכן הכל היה רגיל לפני שהמחלה התפרצה
אבל לא באמת היה טוב.. עכשיו פשוט אני מבינה שהמחלה באה לעורר אותי על החיים שלי. התינוקת השקטה והמקסימה זו אכן אני.

פחות התחברתי לפירושהראשון והאחרון כיוון שאמא שלי לא עזרה בכלום בתקופת האלימות של אחי וכרגע אני ממש לא חושבת על ילדים וזה לא מטריד אותי בשום צורה שהיא.

פשוט פירוש מדוייק!
תודה רבה רבה ושבוע נפלא!
תודה גם לך!

למעלה