תינוקת שנופלת כל היום

תינוקת שנופלת כל היום

אז ככה: בל בת 8 וחצי ח' וכבר חודש וחצי היא נעמדת על כל דבר אבל על כל דבר ממגירה על לרגליים שלי לשולחן , לספה,על וילון היא ניתלת בקיצור כל היום היא נעמדת. הבעיה שהיא נופלת המון ומקבלת הרבה חבטות בראש ואני הלב שלי חלש אני לידה והיא נופלת בשניה שאני ממצמצת זה משהו.. אני לא יכולה כבר אני מפחדת שזה יעשה לה נזק. השאלה האם לתת לה ככה להמשיך ולהתפתח (וליפול) או לקנות מחר לול וזהו שהיא תנהנ בלול לא כל היום אבל חלק לפחות נציל כמה נפילות אני לא יודעת מה לעשות. חייבת עצות לגבי זה בכל הזדמנות היא נעמדת ויש מיקרים שאני שניה מבשלת או רגע בשירותים ומפספסת אותה, יש לציין שהיא רוב הזמן נוחתת על התוסיק היא כבר מתיישבת מגיל חצי שנה אבל היא לא מפחדת מכלום וכל היום אנרגטית

לקוקולה

שלב של לימוד עמידה כולל גם נפילות . מה שתוכלי לעשות הוא לדאוג לבית בטוח ככל האפשר : לכסות פינות חדות , להעלים רהיטים לא יציבים וכד'. יש מאמר מסודר באתר שלי בשם בית בטוח לתינוק הזוחל ובו רעיונות להכנת הבית.

aviah

New member
כשהבן שלי למד לעמוד

הוא עמד במיטה שלו, נפל ונחבט עם המצח בסורג העץ של המיטה. היה לו סימן כחול על המצח אבל תוך מספר ימים הוא למד לרדת באופן מסודר ממצב עמידה למצב ישיבה (אופן מסודר: להוריד ידיים לאורך הסורג, לזרוק את הטוסיק אחורה, לשמור על ראש זקוף, וכו'). מצוין שהבת שלך לא מפחדת מכלום
נראה לי שצריך פשוט לא להפריע לה.

למעלה