תיקון נזק אחרי דלקת חניכיים

מצב
הנושא נעול.

My other nick

New member

שלום,
לפני כ - 7 חודשים הגעתי לרופא שיניים בעקבות דלקת חניכיים חריפה.

קבלתי טיפול בשטיפת פה, לאחר מכן הקצעת שורשים ולבסוף בדיקה אצל מומחה חניכיים שקבע שאין כרגע מחלת חניכיים פעילה (הבדיקה הייתה לפני כ- 4 חודשים).

אך לאחר ירידת הנפיחות נשארו רווחים בין השיניים והמומחה חניכיים אמר שזה נזק מהדלקת ושכדאי להמתין כי יכול להיות שהנזק יתוקן.

מאז אני עוקב ולא רואה שום שינוי לטובה. האם צריך להמתין זמן נוסף? מה אפשרויות הטיפול (הכי מפריע זה משולש בהפוך בין שתי השיניים הקדמיות שלא היה שם לפני הדלקת).

תודה מראש

תיקון נזק לאחר דלקת

שלום,
לפני כ - 7 חודשים הגעתי לרופא שיניים בעקבות דלקת חניכיים חריפה.

קבלתי טיפול בשטיפת פה, לאחר מכן הקצעת שורשים ולבסוף בדיקה אצל מומחה חניכיים שקבע שאין כרגע מחלת חניכיים פעילה (הבדיקה הייתה לפני כ- 4 חודשים).

אך לאחר ירידת הנפיחות נשארו רווחים בין השיניים והמומחה חניכיים אמר שזה נזק מהדלקת ושכדאי להמתין כי יכול להיות שהנזק יתוקן.

מאז אני עוקב ולא רואה שום שינוי לטובה. האם צריך להמתין זמן נוסף? מה אפשרויות הטיפול (הכי מפריע זה משולש בהפוך בין שתי השיניים הקדמיות שלא היה שם לפני הדלקת).

תודה מראש
תיקון נזק לאחר דלקת
לעיתים ישנם מצבים בהם דלקת חריפה יכולה לגרום להעלמות ה"משולשים" בין השיניים
יש להמתין תקופה ארוכה לעיתים ותוך כדי כך לשמור על הגיינה אורלית מיטבית וניקויים ובקורות כל 3 חודשים ומעקב צמוד אצל מומחה/ית החניכיים

My other nick

New member
תודה על התשובה, כמה זה "תקופה ארוכה"?

תיקון נזק לאחר דלקת
לעיתים ישנם מצבים בהם דלקת חריפה יכולה לגרום להעלמות ה"משולשים" בין השיניים
יש להמתין תקופה ארוכה לעיתים ותוך כדי כך לשמור על הגיינה אורלית מיטבית וניקויים ובקורות כל 3 חודשים ומעקב צמוד אצל מומחה/ית החניכיים
אני מקפיד מאוד על הניקיון והלכתי לשיננית כעבור 3-4 חודשים מההקצעת שורשים.
כמה זמן צריך להמתין בשביל לקבוע שהמצב לא ישתפר יותר וכדאי לבדוק אופציות נוספות לתיקון הנזק האסתטי?
&nbsp
איזה אפשרויות קיימות לתיקון הנזק?

נסיגת חניכיים

אני מקפיד מאוד על הניקיון והלכתי לשיננית כעבור 3-4 חודשים מההקצעת שורשים.
כמה זמן צריך להמתין בשביל לקבוע שהמצב לא ישתפר יותר וכדאי לבדוק אופציות נוספות לתיקון הנזק האסתטי?
&nbsp
איזה אפשרויות קיימות לתיקון הנזק?
נסיגת חניכיים
תקופת ההמתנה צריכה להיות בין 6-12 חודשים .
מגוון האפשרויות גדול והערכה מדויקת ניתן לתת רק בבדיקה קלינית עם צילומים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה