תכנון שבועייי

Robin Sparkles

New member
תכנון שבועייי../images/Emo8.gif

ראשון: שני: שלישי: רביעי: חמישי: שישי: שבת:

Robin Sparkles

New member
"לא, אין טירה אל תביט עליה, היא איננה

אין מה לרוץ ככה, אין יותר שמיים הגבירה כבר מתה אין נהר בלי מים עברתי רק כדי לראות" ראשון:מתחילה ללמוד ב-12:30 וגם אז אני הולכת אחרי חצי שעה לקניון לאכול ואז שיעור סוציולוגיה לצלם מחברה מכיתה אחרת את מחברת אזרחות שלה שיהיה לי ממה ללמוד שני:שיעור נהיגה בבוקר מקבלים את המבחנים בתנ"ך לראות עקרות בית נואשות שלישי:מתחילה ללמוד ב-12:30 לראות איך פגשתי את אמא,גוסיפ גירל,מגרש ביתי,סמנתה מי רביעי:לראות 90210 ללמוד למבחן באזרחות חמישי:מבחן באזרחות. מתחילה ללמוד ב-10:45 או שיש לי בית ריק בערב או שאני הולכת לחתונה שישי:אם אני אהיה בחתונה אז בטן אני אשן כל היום. אם אני לא אלך אני גם אשן חח
בטח יהיה לי שיעור נהיגה לנסוע לקניון לקנות כמה דברים.. שבת:שום דבר מיוחד

נראה לי שזו הפעם הראשונה שאני מתכננת.

אני כבר זקנה..פעם הייתי ספונטנית ייותר!
ראשון:להיפגש עם האחראית בבית סמואל,לברר מה החומר למבחן באנגלית שני: להתנדב בבית החם+ללמוד למבחן באנגלית. שלישי: מבחן באנגלית+להיפגש עם הקצינה שלי(.זה נשמע כאילו אני איזו פושעת
). רביעי: ללמוד למבחן בפסיכולוגיה+לשבת עם נעמה והודיה,בטח לסרט או בית קפה. חמישי: מבחן בפסיכולוגיה+יציאה בערב. שישי: סתם לשבת עם החברות איפשהוא,להעביר דאחקות..
שבת: לחרוש לתנ"ך..

JAP Noa

New member
"And honey you know me it's all or none.."

ראשון: ירושלים
שופ אנטיל איי דרופ באדיבות סבתו'ש
כל השאר הכי ספונטני בעולם.
שני: ירושלים
שלישי: ירושלים
בערך ב-14:00 אני צריכה לקחת אוטובוס הביתה, כי יש לי שיעור נהיגה בערב. אח"כ ללכת לקניון ולסיים את כל המתנות של הBFF. (ותזכורת לעצמי - לדבר עם דפנה!)
רביעי: במקור הייייתי אמורה לסוע עם הBFF למטולה אבל זה נדחה, אז שיעור נהיגה בבוקר, אח"כ לצאת אומשו. בכל מקרה - לא להיקבר בבית. ויש יומולדת ליוצור שלייייייייייי
חבל שאני צריכה לחזור הביתה יום לפני זה.
חמישי: לסיייים את כל הסידורי מתנות של ה-BFF, שלא ישארו לי לוסן אנדס וכאלה. אני ממש רוצה לפגוש את רוזו'ש אז הלווואי שבחמישי
ויש לי שיעור נהיגה מתישהו גם. יאללללללללללללה נמאס.
שישי: לישון עדדדד המוות, בצהריייים סינטהבר עם המשפחה ואז בערב פאב לכבוד היומולדת של הBFF.
שבת: בבוקר למות מהאנגאובר, ובערב בטח נצא אני והבסטיזז לחגוג לה את היומולדת כמו שצריך. וגם את הגיוס, כי היא מתגיייסת כלכך עוד מעט
שבוע רגיל במיוחד.

למעלה