תכנון שבועי

PrincesSnoWhite

New member
תכנון שבועי../images/Emo13.gif

יאללללה בנות השבוע האחרון של החופש שלכן [לא?
], תפציצו

PrincesSnoWhite

New member
..The Heart Keeps Telling You Don’t Give Up

ג'סטטטטטטטט סטנד אפ
ראשון - קוסמטיקאית ופן, בערב אני לוקחת את אחותי למחזמר של היי סקול מיוזקל. באמצע בטח אני אלך עם חברה לשבת איפשהו לאיזה אייס קפה
שני - שיעור נהיגה בבוקר, קניון עם סבתו'ש
[שופינגשופינגשופינג
] אם אני אספיק לחזור הביתה אז בטח לצאת עם הבנות
שלישי - אם לא חזרתי הביתה אתמול אז להיות אצל סבתו'ש בבוקר, ללכת לבקר את בת דודה שלי [מיי גוד נגמר לה הסימסטר..יש לה עוד תואר
] ולחזור הביתה מתישהו
רביעי - לישוןלישוןלישון
מתישהו ללכת לבנק לפתוח חשבון חייל ולקבל כרטיס אשראי חדש [ווויהי נו מור כרטיס צעירים
] ומתישהו לקפוץ לקניון לסיים את המתנה לנעי
חמישי-שישי-שבת - ת"א עם נעיק שליי
שופינגשופינגשופינג
זה השבוע האחרון שלי כקטינה, שבוע הבא יומולדת 18!!!!1

פייטי

New member
תבקשי בכרטיס שיעשו לך מועדון יותר

זה תמיד נותן הנחות נחמדות בכל מיני חנויות שאת אפילו לא זוכרת ורק כשמגיע החיוב של הכרטיס פתאום את מגלה שירד לך 10, 20 שקל מהמחיר האמיתי סתם נחמד:) לפעמים זה עושה הנחות של חצי מחיר:)

PrincesSnoWhite

New member
יאא את חיילת?../images/Emo13.gif

כן אני אבקש את יותר, בשביל זה אני הולכת להוציא כרטיס חדש.. באיזה בנק את עשית? וכן ראיתי שזה נותן הנחות כל הזמן..נראה לי אדיר
מה את עושה בצבא?
[סורי על החקירות חח
]

פייטי

New member
מממ....:)

השתחררתי מהצבא בסוף מאי האחרון אחרי חודשי קבע בקיצור הייתי מנהלת רשת מחשבים בגדוד של הנח"ל(מתעסקת עם כל תקלה שקשורה במחשבים) בקיצור אם את צריכה עזרה בקשר לגיוס ,צווים וכאלה או סתם שאלות, או עזרה בקשר לכרטיס .... אז בכייף אני יעזור לך , רק תשאירי איסיקיו או משהו

Robin Sparkles

New member
שבוע משעמם..

ראשון-קניתי אוכל לבית כי אף אחד לא דואג. (זאת הסיבה שאכלתי ארוחת ערב אצל דודים שלי חח. לאאכלתי כלוםםם) שני-כלום שלישי-לסדר את הבית,ההורים חוזרים מחו"ל רביעי-כלום חמישי-היינו צריכים לנסוע לצפון אבל זה בוטל
שישי-להכין מאפינס
שבת-כלום

Robin Sparkles

New member
כן..דווקא כיף עם אח שלי חח

נשארנ לנו כסף ממה שההורים הביאו לנו אם נצטרך משו אז הוא אמר לי שאו שמבזבזים את זה היום או שמחזירים להם אז הייתה נסיעה ספונטנית למסעדה

JAP Noa

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo207.gif- בנות החלפתי כינוי../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

זאת נעה - PrincesSnoWhite

למעלה