תכנון שבועי

JAP Noa

New member
תכנון שבועי../images/Emo13.gif

אתן יודעות מה לעשות
שבוע טוב

JAP Noa

New member
"Cause if I got you, I don't need money'"../images/Emo79.gif

I don't need cars, Girl, you're my all.
ראשון- אימון עם המאמנת שלי
לוקחת את אחותי מביתספר ונוסעת לקריון להביא את השמלה היפה שלי
נשארת לישון אצל סבתו'ש
שני- חוזרת הביתה בבוקר, הולכת להביא את אחותי מביתספר, לדואר ולבנק [איזה סידורים של זקנה מה זה?
בערב נוסעת לשדה כי אמא שלי טסה
[בלעדיי
] לפגוש את כולם
[כי היא טסה עם סבא וסבתא שלי והאחיות שלה חח אז לפחות אני אראה אותם
]
שלישי- לראות גוסיפ!!111
אימון עם המאמנת שלי
מניקור - פדיקור - פן - קוסמטיקאית
[מזל שהכל באותו מקום
] יוצאת עם הבנות היפות שלי
אולי לראות איזה סרט אומשהו..ממש בא לי
ומתישהו גם יש לי שיעור נהיגה.
רביעי- כלום כלום כלום
מביאה את אחותי מביצפר, וזהו
ישנה, הולכת לראות חברות..נזרום
בערב יש לי אימון בבריכה
חמישי- שיעור נהיגה, מביאה את אחותי מביצפר ואולי אחרי זה ים אם יהיה מי שיבוא איתי
אם לא אז אולי לסוע לאנשהו עם הבנות..נראה
שישי- בבוקר הסידורים הרגילים עם אבא - סופר קניון וכאלה, אח"כ בית קפה עם הבנות
ובערב בטח לסינטהבר עם אבא והאחים החמודים שלי
לפחות יוצא לנו משהו מזה שאמא טסה
שבת- לישון לישון לישון לישון
ובתקווה שכבר כל הדיויידים יהיו אצלי אז לעשות מרתון גוסיפ
הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
וכמובן -

קראת?
אם היה לך עכשיו חופש, מה היית הכי רוצה לעשות? [תזרימו לי רעיונות חחח, משעמם לי!]

ללכת לברכה ולא לזוז משם עד..

שאני אהיה שחורה כמו פחם! שאני אהיה שחורה כמו פחם! ולי אין מה לסכם כי כל הזמן אני חוזרת מבית הספר חצי שעה עעל המחשב,הולכת לישון ושאני מתעוררת רואה טלוויזיה!

ללכת לברכה ולא לזוז משם עד..

שאני אהיה שחורה כמו פחם! ולי אין מה לסכם כי כל הזמן אני חוזרת מבית הספר חצי שעה עעל המחשב,הולכת לישון ושאני מתעוררת רואה טלוויזיה!

Just Freckles

New member
אני../images/Emo13.gif

ראשון: לעשות את המיליון שיעורים שהמורה שלי במתמטיקה נתנה לנו(מה אני עושה פה? אני אמורה לעשות שיעורים!). שני:בקניון עם החברות שלישי:סוף סוףףףףףףף פעולה ראשונה השנה בצופים
רביעי:מגמות ואח"כ לארומה עם החברות
חמישי:כלום שישי: צופים ובערב ארוחה עם המשפחה שבת: אני מקווה שכלום

Keren 104

New member
שלי :)

ראשון- בצפר, לבחור לאיזה מגמה ללכת, להוציא את הכלבים של השכנים, קניון עם חברה, שיעורים במת' שני- בצפר, להוציא את הכלבים להתקשר לקונסרוטוריון שלישי- בצפר, להוציא את הכלבים, להיפגש עם נועה ושני רביעי- בצפר , להוציא את הכלבים, ללכת למגמה שבחרתי חמישי, בצפר להוציא את הכלבים ולא יודעת מה עוד.. שישי- בצפר, להוציא את הכלבים, לצאת שבת= להשלים שעות שינה ולעשות את השיעורים שנשארו לי

Robin Sparkles

New member
למה עוד לא בחרת מגמה?

או שאת מחליפה... בכל מקרה,מניסיון שלי, אל תלכי לפסיכולוגיה.

Keren 104

New member
אני לא יכולה ללכת לפסיכולוגיה

כי אני עכשיו בי'... האפשרויות שלי הם: תקשורת (קולנוע וטלויזיה), מחשבים, ביוטכנולוגיה ואומנות..

JAP Noa

New member
בתור אחת שסיימה י"ב..

קודם כל אני הייתי במחשבים ביולוגיה.. בכל מקרה מחשבים זה משעמם על. כאילו אני הלכתי למחשבים כי אני והמחשב זה הכי קשורים זה לזה וממש אהבתי, ומסתבר שתיכנות זה לא אני. בכלל. אז את יכולה לנסות אבל אם את לא אוהבת לכתוב תוכנות [לא נראה לי שיש לך איך לדעת את זה בלי לנסות] אז לא מומלץ בכלל. שוב, זה מהניסיון שלי ויש הרבה שכן נהנים מזה. ביוטכנולוגיה מבחינת ההשקעה זה כמו ביולוגיה, ואולי עכשיו כשאת מתחילה י' זה נראה לך כמו הדבר הכי קטן ולא משנה מה יהיה לך בסוף י"ב אבל באמת שכמות ההשקעה במהלך השנים היא משהו שכדאי להתחשב בו.. בקיצור ביוטכנולוגיה זה המון שעות עבודה, וזה לא תמיד קל. אם זה מעניין אותך אז יהיה לך כיף אבל אם זה לא מעניין אותך את תתייאשי מזה מהר מאוד. אני יכולה להגיד שבראייה לאחור הייתי לוקחת אומנות או תקשורת כי זה כיף וכן יש השקעה אבל לא מטורפת, וזה דברים שהם גם מהנים. הדבר הכי מהנה שעושים בביוטכנולוגיה זה ניסויים [ולא, זה לא כיף] ובמחשבים זה לתכנת. אבל שוב הכל פה זה מנקודת הראות שלי ואם את לוקחת דברים אחרת אז אולי זה לא תקף לגבייך.. ושיהיה לך מלא הצלחה בתיכון
זה השלוש שנים הכי אדירות שיהיו לך בחיים.

Keren 104

New member
תודה על ההמצלה :)

ניסיתי היום ללכת ללכת למחשבים וזה ממש שיעמם אותי כאילו הבנתי מה המורה רוצה ממני אבל כל הנושא הזה ממש ממש לא עיניין אותי (וגם אף פעם לא ממש הסתדרתי עם המחשב שלי, כל פעם שהוא היה עושה לי בעיות פשוט הייתי מרביצה לו או משהו XD) וגם לא נראה לי שיהיה לי קל להוציא בזה ציון טוב.. ולביוטכנולוגיה בכלל לא הלכתי לנסות כי אני לא מכירה אף אחד שהולך לזה ואני לא רוצה להיות בכתה לבד (למחשבים הולכת חברה שלי וכמה ידידים שלי) אז ככה שאני פשוט ארחיב שנה הבאה 2 מקצועות שיהיה לי קל להוציא בהם ציון טוב כי אני לא רוצה לבלות את כל התקופה של התיכון בלילמוד למבחנים (מה שכנראה הולך לקרות אם אני לוקחת מחשבים\ביוטכנולוגיה) ותודה :) אני באמת מקווה שילך לי טוב :)

Keren 104

New member
כן גם אני חושבת ככה

אבל ההורים שלי לוחצים עליי ללכת למחשבים וביוטכנולוגיה ואני ממש ממש לא רוצה.. אז נראה לי אני פשוט לא אקח מגמה ופשוט ארחיב 2 מקצועות שנה הבאה במקום. (אני לא יודעת איך זה אצלכם אבל אצלינו או שלוקחים מגמה בי' ואז מרחיבים מקצוע אחד ביא' או שלא לוקחים מגמה בי' ואז ביא' מרחיבים 2 מקצועות) תודה על העזרה :)

Robin Sparkles

New member
טוב

ראשון-אחרי 5 ימים בבצפר (היום זה היום החמישי) נמאס לי!!!! אה ומסעדה בערב. והכלב שלי קרע לנו את כל העיתון!!! אוווף למה הוא טיפששש שני-בצפר מעיק שלישי-בצפר קקי רביעי-בצפר חרא!!! חמישי-בצפר מאוס!! שישרף כבר אלוהיםםםם שישי-לישון עד מאוחר יאייי שבת-כלום

Robin Sparkles

New member
בעצם אני אולכת למסעדה ביום רביעי

טוב שהודיעו לי....הייתי צריכה להוציא את זה מהם!!

למעלה