תכנון שבועי

JAP Noa

New member
"..A Thousand miles seems pretty far"../images/Emo79.gif

But they've got planes and trains and cars I'd walk to you if I had no other way
ראשון- בבוקר פן, בתקווה שיהיה זמן להכניס אותי. ומניקורפדיקור כי הציפורניים שלי נראות ר-ע.
בצהריים מביאה את אחותי מביצפר. אח"כ יש לי תור לאורטודנט ואז אני וחברה הולכות לשבת איפשהו והיא באה לישון אצלי. Movies Nighttt
שני- בטח נקום ונתבטט ואז יש לי שיעור נהיגה. אח"כ אני אמורה ללכת לקניון לקנות בגדי ים. [נקווה שיצא] אולי בערב נלך לשבת איפשהו.
שלישי- שיעור נהיגה. אימון כושר עם המאמנת שלי
בגלל שיש לי A Day Off מלהביא את אחותי אז אולי אני אסע לאנשהו מעניין. אולי סרט או ים אומשו. אני ממש מקווה שיצא לי להתחיל לקנות את הדברים למייקאובר המטורף לחדר. אם לא אז אני אקפוץ לקריון כי יש כמה דברים שאני צריכה באמפריום ובא לי על זוג של T סטרייפ פלאטס ונראהלי שיש כאלה מהממות בסטיב מאדן. [כל החנויות שאין בגרנד בקיצר
]
רביעי- שיעור נהיגה
אימון בבריכה
ומפרסמים את הציונים של הבגרות גם לצערי הרב
אולי לקפוץ לביתספר לקחת מהם את הפירוט של הציונים. אם יצא ואני לא אהיה מבואסת על מהיום הזה אז הבנות יבואו לישון אצלי
חמישי- אימון בבוקר עם המאמנת שלי
אח"כ אני צריכה לקפוץ לרופאת עור לעשות טסטים לאלרגיה לפרוות כלבים
אם לא הלכתי לעשות פן ביום ראשון אז אני אלך בחמישי. בערב אולי יאספלאנט. אמןאמןאמן.
בין כל הדברים גם צריך להיכנס - הרבה זמן איכות עם הבנות, לראות גוסיפ [למרות שזה אני עושה ביום שלישי בבוקר
] וגם פריוולדג'ד ו-90210, לישון הרבה [כי זה בכלל לא קרה לי בזמן האחרון], לסדר את הארון, להתחיל לארגן רשימות ציוד, ללכת לפגוש את הבתדודה האהובה שלי, לקפוץ לרופא לקחת ממנו טפסים לצבא, לקבוע תור לרופא עיניים, לסגור אילת!
חחח בדברים להכניס יש יותר ממה שיש לי בסדר יום. חיי משעממים

Robin Sparkles

New member
כבר פירסמו את הציונים של הבגרויות

ביום רביעי..אבל רק בבתי ספר בינתיים

Robin Sparkles

New member
המחשב שלי מת בפתאומיות../images/Emo10.gif

ולא נוח במחשב הזה..
ראשון-חולה (בשיא החום) שני-לוקחים את המחשב לפירמוט שלישי-לראות את העונה החדשה של איך פגשתי את אמא וגיבורים!!!!!!!1 אה וגם יש בוחן בתנ"ך... רביעי-כלום חמישי-כלום שישי-ללכת לרופא אולי בשביל בדיקות. ולקוות שאפשר יהיה לקחת את המחשב מתיקון שבת-אם המחשב יחזור לנסות לשחזר דברים
אם לא אז כלום..

למעלה