תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
תכנון שבועי../images/Emo3.gif

ראשון: שני: שלישי: רביעי: חמישי: שישי: שבת:

BadtotheBone

New member
שלי..

ראשוןשנישלישירביעיחמישי - צבא ואולי לצאת קצת עם ניו גיי מידי פעם.. שישי-שבת נזרום נראה מה יהיה בתקווה להישאר בת"א

Robin Sparkles

New member
ממש שבוע "עמוס" הולך להיות לי

ראשון:חופש
שיעור נהיגה ב-12 שני:חופש
ושיעור נהיגה ב-12 שלישי:חופש
ושיעור נהיגה ב-8:30!! ותור לאורטופד (יש לי קלקים במרפקים) ומה לעזאזל נסגר איתי..בשבועיים האחרונים הייתי אצל רופאים 3-4 פעמים!! רביעי:טסט!הגיע הזמן לעבור.. ויום אחרון לחופש
חמישי:חוזרים לשיגרה..אם יהיהלי כוח כי יש לי אנגלית ואזרחות ואני לא עושה כלום(!!) בשיעורים האלה שישי:אולי אולי אולי ללכת לאורנג' למה הפלאפון שלי על סף התפרקות (טוב,די הגזמתי..אבל הוא לא משהו כרגע) שבת:ללמור לטרום מתכונת בתנ"ך

JAP Noa

New member
שבוע מלחמה..../images/Emo195.gif

ראשון: בסיס וכל החרטא
שביזות יום א' זה הכי אחי
בבוקר יש לי תור לרופא יחידה, אני צריכה להחתים אותו על מיליארד וחצי מסמכים ולקבל איזה 1000 הפניות.|מתיש| אח"כ דה יוזו'אל סטאף, והביתה. אולי בערב להיפגש עם הבנות. תלוי כמה שבוזות נהיה
שני: כפ"ס
ממיינת מ-10 עד איזה 1 ככה..ואז עם אהובתי לבה"ד
בתקווה שייצא. אם לא אז סתם נלך לשתות קופיבין אומשו והביתה. שלישי: אולי עמק הירדן, אולי גם לא. ממש תלוי אם יהיה מקום באוטו
אם עמק הירדן אז חוזרת באיזה 12 בלילה הביתה. אם לא אז יום רגיל ומתיש בבסיס
ובטח נלך לבקר את הדרי בשמירות
רביעי: מממממממש כלום. בסיסבסיסבסיס. אוליאולי אם אני אצליח אז לקבוע את אחת ההפניות לרביעי, אז אני אסע לצריפין. אם אני לא אצליח אז זה יהיה ממש באסה. בטח להתחיל להכין דברים לשבוע הבא..חמ"ל מיון
חמישי: זה הולך להיות ממש מפתיע
בסיס. אבל ארגונים אחרונים לנסיעות, בטח המשרד שלנו ייראה כמו אחרי מלחמה
בערב להיפגש עם היפות שלי
שישי: לנוח, לישון וכאלה. בערב עם היפות
אולי קניון אם יהיה לי כוח.
שבת: כלווווווום. מנוחהמנוחהמנוחה. שבוע מעפן, איןלי בקושי מיונים.

למעלה