תכנון שבועי?

PerfectSP

New member
תכנון שבועי?../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

יוםראשון - יום שני - יום שלישי - יום רביעי - יום חמישי - יום שישי - יום שבת- ^^

Tutix

New member
../images/Emo267.gif ../images/Emo211.gif יאללוש

יוםראשון - שהיה.. אה.. שלשום. וואי האמת שאני לא זוכרת. אבל בטח לא קרה שום דבר מעניין.. חורף וכאלה. יום שני - - כנ"ל. איזה עצוב >: , הזכרון שלי מת. יום שלישי - ווהו לפחות את זה אני זוכרת. כי זה היה היום. ולא עשיתי כלום. קר מידי לצאת החוצה :S יום רביעי - אין לי מושג. אולי אני אלך לחברה או משו. נראכה כבר. :| יום חמישי - בצפר, ובטח בערב אני אצא עם החברים למרכז [אם לא יהיה קר מידי]. יום שישי - לישון.. ואז נקווה שמישו ינדב את ביתו ואז ניפגש כבר כמה שם P: יום שבת- לישון ** סיכום שבוע: חרא בלבן. קר כל הזמן ואני צריכה לקחת ביליון שכבות בשביל לא להפוך להיות כחולה ולמות. XD

Dana SP

New member
בואו נחיה קצת את הפורום הזה! ../images/Emo69.gif

יום ראשון - אמממ.. למדתי למבחן באזרחות שהיה לי ביום שני XD יום שני - היה לי שיעור נהיגה..ואחר כך חברה שלי הייתה אצלי יום שלישי - חברות באו אליי לשחק ברוק באנד D: יום רביעי - שיעור נהיגה ובערב שיעור תופים D: יום חמישי - יש לי מגן E בנגלית..(אני באה רק למגן והולכת הביתה D: ) יום שישי- בטח אני אלך לארטיק (הבצפר למוזיקה שאני לומדת בו תופים) כדי להתאמן ^^ יום שבת - ללמוד למבחן בספרות שיש לי ביום ראשון >.>" וואי שבוע עמוס XD

FunkyDComeau

New member
ברוך שובי :D

יוםראשון - הרכבים של מגמת מוזיקה והתכוננתי לתנך יום שני - מבחן בתנך.. פיתוח קול ופסנתר.. יום שלישי - פעולות! :D יום רביעי - חזרה של פיתוח קול ושיעור היסטוריה יום חמישי - התכוננתי להיסטוריה ולמדתי מתמטיקה יום שישי - מבחן בהיסטוריה והשתלמות מדריכים ^^ יום שבת- השתלמות מדריכים :D

למעלה