תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
תכנון שבועי../images/Emo9.gif

ראשון: שני: שלישי: רביעי: חמישי: שישי: שבת: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
../images/Emo203.gif

ראשון:יש איזה משהו של הטיול השנתי.. מגיעה הביתה,יש לי חצי שעה להתארגן ואולי לאכול משהו וב-16:40 שיעור נהיגה. בערב לנסוע לקנות דברים לטיול שני:לא לומדת
כי לשכבה יש מבחן בהבעה ולא לכל הכיתות יש.. אז יהיה לי מתישהו שיעור נהיגה.. שלישי:טיול שנתי! צריך להיות בבצפר ב-6:30 רביעי:טיול שנתי חמישי:טיול שנתי. חוזרים בערך ב-7 בערב ואז לישון שישי:לישון שבת:נראה.. הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
"בוקר חודש מאי פוקח את עיניי.."

ראשון: ב-8:20 שיעור נהיגה, בתקווה שהאחרון בחיי. בערב תיכננו לצאת, מה יהיה המזגאוויר. רציתי סתם ביתקפה בחוץ אבל אם קר אז נוותר. ומתישהו אני צריכה להביא את אחותי מביצפר.
שני: להביא את אחותי מביצפר, ואז חברה באה אלייי להתנחל. בטח נצא לאכול וופל בלגי [זה ובריזר זה אוכל ההתנחלויות הקבוע שלנו
]
שלישי: יוםכיף שהיה אמור להיות במטולה ושינה את יעדו לת"א, להחלקרח וגם לרמת אביב.
רביעי: כלוםכלוםכלום. ללכת להביא את אחותי מביצפר. אהההה ואם לא עברתי טסט אז שיעור נהיגה
חמישי: ללכת להסתפר, קוסמטיקאית, מניקור פדיקור ובכללי טיפול 10,000. ואולי גם ארוחת בוקר עם הבסטייי אם היא בעניין. ולארוז. מתישהו אחרי הצהרייים נוסעת לצפון. (כאילו שחיפה לא צפונית חחח
)
שישי: סופשבוע בצפון עם הבנידודים היפים שלי.
שבת: ^^ Have A Great Weeek

Lauren Cooper

New member
ואו אני חייבת להגיד לך שאת מזה מנצלת את הזמן

הזה שלפני הצבא כמו שצריך! כל הכבוד לך...רק הצעה שלי, תנוחי קצת גם... אל תעייפי את עצמך מידי...

JAP Noa

New member
חחחח את רצינית?../images/Emo3.gif

אני לא עושה ככככככככלום. כל היום אני עוברת מהקניון לביתקפה לקניון ובעיקר עושה שומדבר חחח..

Lauren Cooper

New member
אוחח הלוואי עליי!!!

חחחחחח בואי נתחלף!!!... כ"כ נמאס לי כבר מלעבוד! ועוד בשתי עבודות?!?!... בא לי למות... חחחח קניון לבית קפה לקניון... שמעי, נראה לי אני ייתן לך רשימת דברים שאני צריכה, ומידות ותקני לי. כי אני לא רואה את עצמי קונה דברים לחורף...

JAP Noa

New member
חחחחחחחחחח בחיים לא עבדתי אז בכיף..

תמיד רציתי לנסות
ולמה את עובדת כלכך קשה? ואת לא סטודנטית?

Lauren Cooper

New member
חחח לא אני לא סטונדטית...

השתחררתי רק לא מזמן....
אני עובדת קשה כי אני צריכה לממן את עצמי...אני כבר לא ילדה, כשהייתי בצבא אז ההורים מימנו אותי...אבל עכשיו אני כבר עובדת... עקרונית, להורים שלי לא חסר כסף, והם יכולים לממן אותי, והם גם עושים את זה, כאילו...אם אני מבקשת.. אבל תכלס, שילדה בת 23 לא תבקש מאמא ואבא שלה כסף...כי זה כבר לא לעיניין...ואני גרה בדירה לבד עם החבר שלי, וזה עולה הרבה כסף, ואני רוצה להינות מהחיים, אם זה בגדים, ואם זה נסיעות לחו"ל וכאלה אז זה לא בא לבד צריך לעבוד...

Lauren Cooper

New member
מתכננת...

ראשון: עבודה בבוקר...עבודה אחר"צ. לצאת לאכול בערב עם חבר שלי ואולי להיפגש עם כמה אנשים שני: עבודה, לצאת בצהריים לאכול עם חבר שלי...
ואז ללכת לעשות קניות, בשש ככה הזמנתי אלינו כמה חברים, אז צריך לארגן קצת אוכל ושטויות...וללכת לישון מוקדם שלישי: מתחילה ב-10 לעבוד! איזה כיף..אז לקום מוקדם, ללכת לחד"כ בבוקר, ואז לעבודה, אחרי זה אני עובדת גם אחר"צ, ואז לצאת בערב עם חבר שלי אם יהיה לו כוח.. חחח רביעי: עובדה בבוקר, מסיימת מוקדם, קוסמטיקאית, לעשות קצת קניות ליום חמישי, ושופינג כי אני חייבת בגדים לחורף...ואולי חבר שלי יצטרף לשופינג כי הוא גם צריך בגדים לחורף, ואם לא אז אני אקנה לו לבד... חמישי: עבודה בבוקר, אח"כ להכין את הבית כי לחבר שלי יש קבוצת למידה שנפגשים אצלנו אז שיהיה אוכל וכאלה, ואז בחמש וחצי ככה אני הולכת עם חברה, ויותר מאוחר אנחנו נפגשות כל החברות..יום חמישי זה ה גירלז נייט אאוט שלנו...
שישי: לא עובדת!!!!! ארוחת בוקר עם חבר שלי, אח"כ אני צריכה לסיים לתרגם כמה דברים ולשלוח אותם כבר..והוא צריך ללמוד, אחרי זה נלך לים, ככה עד הערב...ואז הביתה להתפנאן ככה בכיף...אח"כ ארוחה אצל המשפחה של דניאל, ואז נצא שבת: יום המנוחה הרשמי! לא עושים כלום! בערב הולכים לחברים... בתקווה שאני לא אצטרך לעשות שעות נוספות בעבודה!!!!!

Keren 104

New member
מתכנננת ../images/Emo3.gif

ראשון: מבחן בצרפתית, שיעור פסנתר ואז יש לי פגישת צוות ומתישהו אני צריכה להזמין טכנאי שיסדר לי את המחשב שני: ת"א ואם עדיין לא הזמנתי טכנאי אז להזכיר לעצמי להזמין אותו ליום שלישי שלישי: להזמין כבר את הטכנאי אם עוד לא הזמנתי אותו ולהתחיל לסכם להיסטוריה ואולי גם להתאמן קצת בפסנתר רביעי: בגלל שבטח לא סיכמתי להיסטוריה באמת להתחיל לסכם חמישי: ללמוד מלא מלא להיטוריהההה שישי: מבחן בהיסטוריה, סבתא ולצאת שבת: לישון לישון לישוןןןן הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה