תכנון שבועי?XD

PerfectSP

New member
תכנון שבועי?XD ../images/Emo190.gif

יום ראשון- יום שני- יום שלישי- יום רביעי- יום חמישי- יום שישי- יום שבת- ~רוחות ורפאיםם~

FunkyDComeau

New member
3:

יום ראשון- חדל מלהתקיים לשבוע הזה... יום שני- כנ"ל יום שלישי- נכון לרגע זה, להכין שיעורים ולישון 3: יום רביעי- היום הכי כיף בעולם!!! שעתיים אנגלית ושלוש שעות מוזיקה!!! אבל יש מבחן על שעתיים... >< אז... להצליח במבחן! יום חמישי- להתמרמר על חיי עם חברי הטוב ביותר ואולי עם עוד חבר טוב ביותר ולתכנן פעולות לשבוע הקרוב D: יום שישי- לישון!!! ולנסות לגרום להורים שלי להרשות לי לצאת כי הבטחתי לחברים שאני אצא איתם 3: יום שבת- לישון!!!

PerfectSP

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

יום ראשון- סתם היה יום חביב יום שני- הברזתי מסיור בבצפר אז הייתי בבית XD יום שלישי- באתי ל3 שעות, אחת מתוכן חינוך >.> התחלתי ב10 סיימתי ב12 יום רביעי- איכסה של יום, השלמתי ספורט ודפקתי לעצמה וואחד מכה משני ברזלים כאלה של מכשיר כושר מפגר בזרת והיא עוד כואבת XD יום חמישי- מסיימת ב1 מתוכן שעתיים חופשיות חח יום שישי- עבודה מ10 עד 17 יום שבת- הממ D:

קולולו

יום ראשון-גמדים יום שני- גמדים יום שלישי- גמדים יום רביעי- גמדים יום חמישי- גמדים יום שישי- גמדים יום שבת- של שטראוס! i sould get a life xD

PerfectSP

New member
רק התגובה שלך מצחיקה אותי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo190.gif

למעלה