תכנון שבועי!

Robin Sparkles

New member
תכנון שבועי!

ראשון-
שני-
שלישי-
רביעי-
חמישי-
שישי-
שבת-

Robin Sparkles

New member
../images/Emo13.gif

ראשון-שייט שני-שייט שלישי-שייט רביעי-שייט חמישי-חוזרים מהשייט שישי-לראות את ההקלטות שבת-לראות את ההקלטות חחח

Keren 104

New member
מסכמת :)

ראשון- עבודה וללכת עם חברות למנעמי\טעמי\לא יודעת איך קוראים לזה חח שני- עבודה ולצאת שלישי- עבודה ולצאת רביעי- עבודה ולצאת חמישי- עבודה ולצאת שישי- עבודה ולצאת שבת- לא יודעת בטח חברים

PrincesSnoWhite

New member
יאלללללללה תכנ"ש../images/Emo9.gif../images/Emo42.gif

ראשון - בבוקר שיעור נהיגה כפול, אחרון לפני הטסט
בערב קניון עם אמא לקנות דברים אחרונים לנסיעה ועוד קצת בגדים. באמצע בטח ללכת לקחת את המטען של האייפוד שלי מחברה, אולי לסוע לראות את סבתאסבא [או שהם ייסעו אלינו] ובעיקר להנות מהעובדה שאח שלי לא בבית עד שטסים
שני - בבוקר יש לי מועד ב' במתמטיקה. פעם אחרונה ביותר שאני רואה את השכבה הזאת, וגם ככה לא כולם יבואו. מי היה מאמין שנגיע לרגע הזה?
כשייגמר אני אלך עם החברההכיטובה לטחון למוות ולהיפרד ממנה, כי אני לא מאמינה שייצא לי אחרי זה. נלך לשבת איפשהו יפה
אחרי זה אני צריכה להתחיל לארוז.
אולי בערב אני אלך לראות את כל מי שמתגייס לי כשאני טסה..גאד איך גדלנו.
שלישי - אורזת כל היום
בצהריים אני אמורה לקחת את אחותי לסרט כדי שלא תמות משיעמום ושלא תשתגע. בערב בטח אני אצא עם כל האנשים שאני לא אראה לחודש הקרוב. או אולי נקפוץ למופע מתגייסים, תלוי מתי הוא יתחיל וכמה יבוא לי עליו. ואחרי הצהריים אני בכנרת, אז תלוי מתי נחזור משם.
רביעי - סידורים אחרונים לנסיעה, לישון למוווווווווווווווות, ב17:00 יוצאים לשדה, ומשם - ארה"בבבבבבבבבבב
בין כל הדברים האלה מתישהו ייכנס גם טסט, סיבוב שופינג עם החברההכיטובה, לראות את בתדודה שלי!!!
שבוע טוב לכולן
קראת? מה המקום האחרון שהיית בו בחופשה?

PrincesSnoWhite

New member
איזה פרס את רוצה?../images/Emo3.gif

וממממממ לחוף המערבי, סן פרנסיסקו - לוס אנג'לס - לאס וגאס - גרנד קניון וכל דומיו [הברייס ורדווד וכל אלה] - אריזונה [כי אמא שלי גרה שם שנתיים שהיא הייתה ילדה והיא רוצה לחזור לראות את הבית שלה וזה
] - ניו יורק

Just Freckles

New member
קחי אותי איתך!../images/Emo7.gif

למרות שאני גם טסה בחופש, אני מתגעגעת לניו יורק...

SShaii

New member
שוב.. גם אני קראתי! D:

הממ.. הייתי באילת לפני חודש D: אבל הטיסה האחרונה הייתה לפני שלוש שנים (גאד, זה מלא D:) לארה"ב :) וגם לי יש מועד ב' במתמטיקה ביום שני P: (001) בהצלחה P: איזה שאלון את עושה?

PrincesSnoWhite

New member
../images/Emo13.gif

001 002 ואולי אני אעשה שוב גם את 003. אמנם אני בי"ב ולכן זה מוזר, אבל פשוט הייתי ב-4 יח' עד אמצע השנה
בהצלחה במועד ב' מותק
באיזה כיתה את?

SShaii

New member
תודה =] אני בי' (3 מפוצל../images/Emo10.gif)

וואו זה הרבה.. בהצלחה :)

Just Freckles

New member
../images/Emo13.gifעונה

ראשון- להתחיל סוף סוף את האלבום תמונות!
שני- איקאה(רהיטים יפים ועוד בזול? מוי כיף!
),לסיים את מליוני מכתבי הטיסה שאני צריכה לעשות. שלישי- יום עבודה בשבט לקראת המחנה, בערב שון קינגסטון
רביעי- אמממ.. כלום. חמישי- סרט עם חברה. שישי- פעולה אחרונה לשנה בצופים
שבת- כלום.

עונה ../images/Emo66.gif

יום ראשון - יריד ספרים למכירה וקנייה לשנה הבאה של הלימודים
יום שני - לישון
יום שלישי - קניות (בגד ים חדש (מה לעשות לא קניתי בזמן ) כובע ומשקפי שמש )
יום רביעי - התנחלות אצל חברה
יום חמישי - לחזור על החומר בטמטומתיקה למבחן בתחילת השנה
יום שישי - עוזרת לאמא לנקות את הבית
חופש נעים !

ליאור XX

New member
עונה :)

ראשון - ללכת לעשות גבות , ללכת לשופינג , לחזור הביתה לאכול XD ובערב כוכב נולד שני - לישון עד 12 XD נוסעת לכוכב נולד לאולפנים - שון קינגסטון מופיע שמה
שלישי - לא יודעת רביעי - לא יודעת חמישי - לא יודעת שישיי - לא יודעת שבת - לא יודעת אח חופש

למעלה