תכנון שבועי....

Robin Sparkles

New member
תכנון שבועי....

ראשון: שני: שלישי: רביעי: חמישי: שישי: שבת:

Robin Sparkles

New member
../images/Emo3.gif

ראשון:ללכת לקניון לפני השיעור האחרון ולאכול חח. שני:לראות את הפרק החדש של עקרות בית נואשות שלישי:לראות גיבורים,איך פגשתי את אמא,גוסיפ גירל ומגרש ביתי.. רביעי:לראות סמנת'ה מי. אה וגם יום כיפור
חמישי:לשחק מונופול(?) ולקרוא אחוות הג'ינס 2 חחח. ולהשתדל לא לאכול
שישי:לנסוע לקנות כמה דברים..ואולי בערב לנסוע למוזס שבת:אולי מקס ברנר:]

JAP Noa

New member
אין גוסיפגירל ומגרש ביתי השבוע..

בגלל טנקסגיבינג..

JAP Noa

New member
"Suddenly Monday Appears Again.."

"Were was the weekend? I lost it again, Run to the bus stop. It's never on time. I couldn't care less 'cos you make me feel fine.."
Sunday - לישון כמו החייים
ב-12 וחצי אני לוקחת את אחותי מביצפר ואח"כ אני ממש מקווה ללכת לעשות פן כי השיער שלי מכוער על
בתקווה שמתישהו בערב אני אלך עם הבנות ליספלאנט. בא לי לראות איזה סרט טוב
Monday - בבוקר יש לי שיעור נהיגה [
] ואז אני נוסעת לירושלים כי יש לי תור לרופא בהדסה. אח"כ בטח נלך לשרוץ אצל סבתא או אצל בתדודה שלי
Tuesday - בבוקר שיעור נהיגה כפול, ב-13:15 אני לוקחת את אחותי ואז בטח אני אלך עם חברות לקניון.. בערב יש לי אימון
ואולי גם בבוקר יהיה לי, תלוי במאמנת שלי
Wednesday - יום כיפור, ריטארד
[הוט ויאודי משפיע עליי קשות..] בטח כלום כלום ועוד קצת כלום. אולי בבוקר אני אסע לפגוש את בנידודים שלי ואולי נהיה איתם ביום כיפור..ואמרו אמן
אם לא בטח לישון ולשכור את כל בלוקבאסטר שיהיה לי מה לעשות
ולאכול חחחחחחחחחח
Thursday - יום כיפור עדייין.. לישון? חחחח אולי אם יהיה לי מצברוח לזה אני אתחיל לעצב את החדר. בערב שחברות שלי שוברות ת'צום בטח נלך לדפוק ארוחת שחיטות איפשהו
Friday - בבוקר בטח או לישון או ביתקפה..מה שיותר יתאים לי
ואחרי הצהריים אנחנו נוסעים לאנערף כי קרובים שלי מארה"ב הגיעו אז הולכים לראות אותם. אני מקווה לחזור בשעה נורמלית ולצאת
Saturday - כרגיל..לישון עד 14:00, ולא לעשות כלום?
אולי בערב נצא..תלוי בכלכך הרבה דברים.
ואם ירצה השם [התחרדתי
] אז באחד הימים אני אסע עם אבא לרמת אביב לקנות את הטאצ' ואמרו אמן!!!
שבוע טוב לכולם
וגמר חתימה טובה

JAP Noa

New member
מה? למה לא?../images/Emo12.gif

אני והאייפוד שלי מחוברים אחד לשני..

LeRanch

New member
באיחור../images/Emo3.gif

שני: רק עכשיו שמתי לב שלא כיוונתי את התאריך במחשב
לא הבנתי למה זה מראה יום שלישיXD טוב אין לי ממש משהו מיוחד לעשות היום. שלישי: להוריד נמלטים וצ'אק. לראות נמלטים והאח הגדול. רביעי: להוריד האוס, יום כיפור, לקרוא את כל המעריב לנוער שלא קראתי בזמן האחרון, לסדר קצת ת'חדר, לישון ולנסות לא להשתגע. חמישי: כנ"ל וסיום הצום אצל השכנים כמו בכל שנה
שישי: להוריד הישרדות, סמולוויל, בטי ועל טבעי, המשפחה באה לארוחת ערב. יהיה משעשע
שבת: מקווה להתחיל במסע קניות לקראת הגיוס. יש המון מה לקנות ואין הרבה זמן לעשות את זה. וכמובן לראות את כל הסדרות כשיצא תרגום.

למעלה