תכנון שבועי

h e n y

New member
עונה...

ראשון: סוגרת בבסיס שני: אולי ללכת לבאולינג עם אחי ובני דודים שלי שלישי: וואו אין לי תיכנון רביעי: נפגשת עם מישהו חמישי: סופש מתקרב שישי: חופשש שבת:חופשש

Keren 104

New member
../images/Emo215.gif מתכננת ../images/Emo215.gif

ראשון:מבחן בתנ"ך, פסנתר.. ללמוד לאנגלית שני: פעולה, ללמוד לאנגלית שלישי: מבחן באנגלית, להתאמן בפסנר אם יהיה לי כח.. בטח תיהיה לי פגישת צוות או משהו.. רביעי: אם עוד לא היתה לי פגישת צוות אז תיהיה לי בטח..ללמוד לכימיה.. חמישי:מבחן בכימיה, אולי אולי אולי להתאמן בפסנתר שישי: לצאתתתת שבת: לישון לישון לישון הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
שבוע לא מתוכנן בכלל!!

ראשון:לקבל את המבחן בסוציולוגיה ואזרחות שיעור נהיגה ב-4 ישר מהבצפר לנסוע לקנות את הנעליים שאני רוצה שני:לראות עקרות בית נואשות לקנות את הנעליים אם לא יצא ביום ראשון שלישי:לראות גוסיפ גירל,איך פגשתי את אמא ומגרש ביתי. רביעי:מבחן באנגלית ולראות 90210 חמישי:כלום שישי:ללכת כבר לאורנג' לתקן את הפלפאון שבת:ללמוד למבחן בתנ"ך

Robin Sparkles

New member
בסוף אני לא לומדת ביום שלישי!!

יש לי תנ"ך (הפעם יש לנו סדנה),חלון,תנ"ך ואז אנגלית אבל המורה לתנ"ך חולה ממש ובאנגלית לא עושים כלום אז יש לי יום חופש

LeRanch

New member
my awesome week

ראשון: צבא שני: צבא שלישי: צבא רביעי: צבא חמישי: צבא/חוזר הביתה שישי: צבא/חוזר הביתה (ההכשרה תסתיים בחמישי או בשישי) שבת: בבית
איזה כיף לי

JAP Noa

New member
"I'M Going To Be A BabyStylist.."../images/Emo6.gif

ראשון - רופאת שיניים בצהריים, מתישו קניון וקוסמטיקאית (נראהלי קוסמטיקאית בבוקר וקניון אחרי הרופאת שיניים) ובערב מסעדה עם הביאפאף, הולכות לטחון את חייינו ולחגוג את הגיוס. [לחגוג? מה יש לחגוג?
] שני - ת"א, לראות את רוזו'ש
ואני ממש מקווה לראות את הביאפאף בערב, כי אני לא באה לגיוס שלה.
שלישי - אומייגאד אני נשארת לבדדדדדדדדדד
יש לי שיעור נהיגה, להביא את אחותי מביצפר, להיות עצובה?
אולי בערב לסוע לסבתא. רביעי - ממממממש תלוי ביום שלישי. כנראה בקריות. חמישי - לחזור בבוקר הביתה, ללכת להסתפר! בערב אני לוקחת את אחותי לסרט, ואולי לפני זה אני אבוא עם אמא להתנדבות. [כי אני כככככזאת חמודה, וגם כי לא יצא לי יותר.] נשאר עוד שבוע
שישי - לישוןלישון, לראות את אהובתי שיוצאת מהצבא, לקוות שגם אהובתי השניייה תצא מהצבא, ובערב כל המשפחה שלי באה כי אני מתגיייסת וזה. שבת - בצהריים נלך למסעדה, בטח שאר הזמן לא לעשות כלום. לארוז את התיק לצבא! [
]

JAP Noa

New member
בסוף הכל השתנה../images/Emo6.gif

היום נשאר אותו דבר
מחר ת"א עם אהובתי
ואז מהערב עד יום רביעי בערב בירושלים
וחמישי שישי שבת אותו דבר

למעלה