תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo13.gif

ראשון:שיעור נהיגה ב-3:20 ולקבל תאריך לטסט ואז כל היום ללמוד למבחן בסוציולוגיה
ולקבוע תור לאורטופד.. אה ולקבל מבחנים בתנ"ך אחרי שכל השכבה קיבלה
שני:מבחן בסוציולוגיה שלישי:להיגש עבודה באזרחות. רביעי:שיעור נהיגה ב-9:20 ולאכול המבורגר חח חמישי:בגרות בספורט! לא היה שיעור ספורט כבר שבועיים או יותר.. שישי: שבת:

JAP Noa

New member
ווווואי שיהיה מושלם כמו שבוע שעבר../images/Emo13.gif

ראשון - בבוקר העברנו סוציומטרי ל-3 מחלקות של בנים. היה מצחיק במיוחד
אח"כ התחפשנו ובערך ב-6 וחצי הגעתי הביתה. מקלחת - פן - לסדר את המדים - להכין תיק למיון ויאללללה לישון
שני - ממיייייינת לבד
בת"א. באיזה ביצפר נידח של החיל. המיון מתחיל ב-10 אז לקום [יחסית] מאוחר, ולעלות על רכבת של 8 וחצי
אין דברים כאלה. כשנגמר אז לתל השומר לבקר חברות מושלמות שלי מהקורס שאני מתגעגעת אליהן בטירוף
ולהביא למבד"ק [בטח יש פה בדיוק 2 וחצי אנשים שיודעים מה זה אומר
] טפסים וכאלה. אח"כ ביתקפה אומשו ויאלללללה הביתה. שלישי - סוציומטרי ל-3 מחלקות של טירוניות
ואני מעבירה העברה אחת. אחרי הבסיס אנחנו הולכות לקריון, לבזבז את כל המשכורת הזעומה שלנו
ואז או ירושלים אם אני ממיינת ברביעי, ואם לא אז לישון אצל מישי מהבנות או אצל סבתא, כי איןלי איך להגיע לבסיס ברביעי
רביעי - כלוםכלוםכלום. סתם מממממ או ממיינת בירושלים ואז בטח בוקר בסבבה עם הבתדודה היפה שלי, קפה וארוחת בוקר בסבבה בלחם ארז ואז מיונים, ואם אני לא ממיינת בירושלים אז בסיס וזה.
חמישי - בבוקר בסיס וכל הזין, ואז מפגש קורס עם האהובות שלייייי
ובאמצע אני גם צריכה לישון והרבה, סידורים, מניקורפדיקורקוסמטיקאית וזהו. [החיייייים מאז הגיוס הם פשוט..
]

למעלה