תכנסו,תכנסו.. והכי חשוב-תגיבו! :)

meital G

New member
כאן נמחקה הודעה

כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים

נסיון נחמד להוסיף מחמאה במקום

מש(ה)ו רע
לא הלך
קיצר משהו רע על בנים ? אין לנו אורגזמות רצופות..
(חוץ מאלה שמתרכזים בטנטרה
)

WC

New member
משהו רע על נשים?

נשים לא מפרגנות אחת לשניה. אחווה נשית היא מושג מיטי הזוי, שבמציאות אינו קיים. האויב הכי גדול של האישה, היא האישה. ועד כמה שזה דביק לכתוב אמירות פארדוקסליות, זה נכון. WC תפוס

marysia

New member
היצור הכי מגעיל

על האדמה היא -אישה! מדובר על עובדה שהבנתי בהיותי בצבא- כאשר שירותי בנות היו המקום מלוכלך ומגעיל בבסיס! כי לאף אחת לא היה את מחשבה שאת הזבל של עצמה צריך לזרוק לפח ולא על הריצפה!

Ella175

New member
בנות....

הן פשוט מגנט בלתי נדלה לתשומת לב. והן פשוט לא יכולות בלי...
גם אם הן מוכנות בזמן, הן תמיד יגיעו באיחור (אופנתי אעלק) של חצי שעה כדי שישימו לב שהן נכנסו.
גם אם הן יודעות טוב מאד ש- 46 קילו זה אחלה משקל לכל הדיעות, הן יגידו " שיו איך השמנתי, אני ממש דעבה"
אם הן הצליחו במשהו (ציון טוב וכדומה) הן יגידו " וואו אני כזו אהבלה, באח כולם קיבלו הרבה יותר ממני".
גם אם הן יודעות טוב מאד מה בן זוג שלהן מרגיש כלפיהן, הן עדיין לא ימנעו מהשאלה : "אתה אוהב אותי? כמה אתה אוהב אותי? אבל אתמול זה היה יותר עם...עננים..., ונכון שהיית מתקשר אליי כל יום גם אם לא הייתי מכריחה אותך? מה לא?!"...

apl

New member
תוספת...

זה לא שמשו ספציפי לגביי או משו...אבל אני לא מכירה הרבה בנות שכוללות את כול ההגיגים שנכתבו
..

יו...

בדוגרי. בנות לרוב הן נורא... נורא... תכמניות, תככניות, רוקמות מזימות ובוגדניות ((כלפי בנות מינן)

קטרפי

New member
בנים ../images/Emo110.gif

הגוף שלנו מגעיל לנשים יש גוף יפה לגברים לא, וחוץ מזה כשמזיעים אז זה מריח נורא (לפעמים גם דאודורנט לא עוזר) ותשימו
אני מדבר פה על משהו פיזיולוגי לא עושה הכללה על האופי של בני אדם רק בגלל המין שלהם

dogli3

New member
דבר אחד

ואני הולכת. הבנות הן הדבר הכי קנאי שיכול להיות. יש מעט בנות שלא מקנאות כשהן רואות את חברה שלהן נהנית והן לא.

למעלה