תכשיטים מקוריים במחירי מבצע

תכשיטים מקוריים במחירי מבצע

היי אני מעצבת תכשיטים מקוריים מקריסטלים, עור ועוד חומרים איכותיים. עכשיו יש מבצע אצלי באתר, כדאי להיכנס וליצור עמי קשר - מהרו לפני שיגמר

einatgross1

New member
תכשיטים מקסימים

במיוחד אהבתי את סדרת לוכדי החלומות. היכן ממוקם הסטודיו?

תכשיטים מקסימים - תודות

ראשית, תודה על המחמאות הסטודיו ממוקם ברמת גן, וניתן ליצור עמי קשר (יש טלפון באתר, כי פה אסור לי לפרסם אותו) אשמח להיפגש, אני בטוחה כשתראי את התכשיטים בעיניים תתלהבי יותר מאשר בתמונות תודה שולי

einatgross1

New member
הצגת תכשיטים במפגש רישות לעסקים

אה.. מרמת גן? אולי תבואי לאחד ממפגשי הרישות לעסקים שאני יוזמת ברמת גן? יש פרטים באתר שלי (כניסה דרך הלינק הפעיל). מפגש רישות לעסקים הוא שוק אלטרנטיבי. נפגשים כ-25 בעלי/ות עסקים, מציגים את מוצריהם ושירותיהם, קונים אחד מהשני ומפנים לקוחות, ספקים ומפיצים זה לזה. היתרון ב"שוק" מעין זה הוא בכך שככל שאני יותר קונה או מפנה קונים לאחרים כך יש מחויבות גדלה לעסק שלי ולי יש סיכוי גדול יותר להרחיב את מעגל לקוחותי. את מוזמנת להגיע עם תכשיטיך להרשים ולהתרשם.

קצת סטינו מהנושא לא ? ../images/Emo10.gif

תראו בנות, הפעם לא אמחוק את השרשור ...... אני מזמינה אתכם לבוא ולקחת חלק פעיל בפורום על אף שפתחתן באסטה בלי רשיון אם תרצנה לעשות כאן עסקים , להחליף כתובות , טלפונים להכריז על מבצעים .....בווקשה אבל רק בלוחות המודעות שם למעלה בסרגל הכלים. קאפיש? יופי עכשיו תרדנה בשקט בשקט למטה ותמלאנה כרטיסי בקור שנכיר אתכן מקרוב , ושם גם תספרנה על העיסוקים שלכן איך הגעתן אליהם איך פתחתם אותם , והאם לשוק ההוא שהזכרת כל עובר ושב יכול להגיע גם אם אין לו עסק ואם התשובה חיובית האם תתנו הנחה לחברי הפורום?....

למעלה