תלבושת אחידה

תלבושת אחידה

ראיתי מכתב של חברה שלי מהרצוג והתלבושת האחידה ממש מצחיקה! יש רק 5 צבעים שחור זית כחול ג'ינס לבן ובורדו(נראה לי*) אסור לגזור תחולצה: תשרוולים , ותצווארון אם גוזרים לא נכנסים למבחן ואם לא באים בתלבושת מורידים במנות! חחח וחולצה עולה 14 שקל והכי קאקא מתחילים ב31.8 אני קיבלתי מכתב מכצה שמתחילים ב1.9 איזה מגגגגגניב מישו יודע אם התלבושת גם בכצה!?

omer landau

New member
גם אני קיבלתי את המכתב הזה

אני עולה ל יא והתלבושת האחידה לא מפריעה לי בכלל הבעיה היא היום הנוסף הזה

xc

New member
תלבושת אחידה= שולט.

סוף סוף משהו נורמלי, אפשר לקום בבוקר בשניה ללבוש את החלוצה המסריחה של בצפר וזהו ללכת לבצפר בסבבה. אני בכלל לא מבין מה עושים מזה סיפור גם ככה בהרצוג כולם הולכים שכונה עם כפכפים כמו בטירה. אבל עכשיו שאלינה המנהלת , תגידו שלום יפה לכול "הרחמנות" שדוב המלך הפגין. יחי דוב המלך!!!!

omer landau

New member
אצלי זה בדיוק אותו דבר...

גם לי נמאס לקום בבוקר ולבחור משהו ללבוש אני אעלה כל יום על איזה גינס ועל החולצה הזאת זה יהיה דבר כל כך נחמד אמא שלי תמיד אומרת לי עומר.........לך תקנה בגדים ולי אין כח עכשיו זה כל כך נחמד שיש תלבושת אחידה אני בכוונה לא אומר כיף ובאיזה תיכון את\ה לאיזה כתה עולה?

leiny85

New member
דוב אכן מלך!

אני אומנם סיימתי, אבל רק שתדעו שדוב מנהל עד ינואר - אז אלינה, ואח"כ יש מכרז... דוב לשלטון!

Klinger

New member
אני הייתי מעדיף עוד צבעים...

לבן, צהוב, ירוק, סגלגל עם נקודות חומות, ומטאלי (אל תתייחסו לשני האחרונים...) בריאן בטח יעדיף זהב וכסף שלכם Klinger

badboy3919

New member
חחחחחחח חזן ,חזן...

אמממ דעתי היא כמו שלכם , באמת עדיף שבבוקר במקום לעמוד עשר דקות ובחור חולצה אז לוקחים את החולצה של בית הספר וזהו... ואגב אין לי מושג מי מתמודד לראשות העיר (לא קשור)...

יווואיווווא יווואווו חזן ובריאן הסר

הסרט שהכנו יצא מזה יפהההההההההה!!!!!!!!! תודה!! לך בריאן שעלית על המתקן של הילדים זה היה קטע נחמד וחזן שעשית צבבבב פצהההההה תודה!!

steve0

New member
שחוררר

יש יש שחור בעע ואני גם ככה הייתי לוקח את הבגדים שהייתי יוצא מהמקלחת והולך איתם לבית ספר...\= אין לי חולצה או מכנס אחד של פוקס\קסטרו וכל החרא הזה

איזה באסהההה!!!!

רק באורט שפירא (לפחות לתאריך זה) אין תלבושת אחידה!!!!! אני כבר מחכה למכתב הזה שיבקשו תלבושת אחידה זה הדבר הכי נוח שיש.

למעלה