תלונות על מפגעים

האם ברשות המקומית שלכם יש אפליקציה לדיווח על מפגעים (בורות בכביש או במדרכה, פחים שלא פונו, עמודי תאורה כבויים וכדומה)? אתם משתמשים בזה? איך המענה והטיפול?

אבח"י

Well-known member
האם ברשות המקומית שלכם יש אפליקציה לדיווח על מפגעים (בורות בכביש או במדרכה, פחים שלא פונו, עמודי תאורה כבויים וכדומה)? אתם משתמשים בזה? איך המענה והטיפול?
יש מוקד מעולה. ישנה אפשרות לצלם ולשלוח תמונה.
המענה הטלפוני אדיב מאוד. הטיפול מהיר ויעיל.
והנה דוגמה קטנטנה - בשל שיפוץ שערכנו נאלצנו להוריד גג אסבסט שהוצב לפני למעלה מ -60 שנים. פנינו לקבלן מומחה, ועפ"י הוראותיו תלינו הודעות מנוסחות היטב על דלתות הכניסה לכל הבנינים ברחוב [אין יותר בנינים ברחוב שהכניסה אליהם ללא שימוש בקודן כזה או אחר], למחרת קיבלנו טלפון מהעירייה ובה ביקשו שנאחר את זמן הורדת הגגו, כי ילדים בשעה הזו הולכים לביה"ס.
אז למרות אי הנוחיות, לכאורה, אני רואה בשירות העירוני הזה יעילות ממדרגה גבוהה ביותר.

והנה דוגמה קטנטנה - בשל שיפוץ שערכנו נאלצנו להוריד גג אסבסט שהוצב לפני למעלה מ -60 שנים. פנינו לקבלן מומחה, ועפ"י הוראותיו תלינו הודעות מנוסחות היטב על דלתות הכניסה לכל הבנינים ברחוב [אין יותר בנינים ברחוב שהכניסה אליהם ללא שימוש בקודן כזה או אחר], למחרת קיבלנו טלפון מהעירייה ובה ביקשו שנאחר את זמן הורדת הגגו, כי ילדים בשעה הזו הולכים לביה"ס.
אז למרות אי הנוחיות, לכאורה, אני רואה בשירות העירוני הזה יעילות ממדרגה גבוהה ביותר.
באיזה יישוב מדובר?

אענה: יש בת"א אפליקציה עירונית שבה אפשר לדווח על מפגעים. עד לאחרונה היא הייתה יעילה אבל בשבועות האחרונים שתי פניות שלי על בורות במדרכה (רבים של בור,כן?) לא זכו להתייחסות או שהפניות נדחו. למה? אולי המערכת השתבשה, אולי רבים מעובדי העירייה גויסו למילואים ואולי זה בגלל החגים.

אבח"י

Well-known member
אענה: יש בת"א אפליקציה עירונית שבה אפשר לדווח על מפגעים. עד לאחרונה היא הייתה יעילה אבל בשבועות האחרונים שתי פניות שלי על בורות במדרכה (רבים של בור,כן?) לא זכו להתייחסות או שהפניות נדחו. למה? אולי המערכת השתבשה, אולי רבים מעובדי העירייה גויסו למילואים ואולי זה בגלל החגים.
אני מניח שזה קשור למלחמה ולחגים גם יחד.

קלייטון.ש

Well-known member
אצלנו פינוי פחים זו באמת בעיה. הפח שלי לא פונה במשך 3 חודשים והתמלא לאט לאט. משאית הפינוי עוברת פעם בשבוע אבל הם יוצאים מההנחה הנכונה שרוב התושבים אינם לכן אין טעם לפועלים לרדת ולבדוק את הפחים שהם קרוב לוודאי ריקים.
משכתי את הפח לכיוון הכביש ושבועיים אחרי כן הם שמו לב אליו ורוקנו.
לעומת זאת גילו חריצות יתרה בעניין העץ שצמח ברחוב מול החלון שלי. היה שם דקל שתפס גובה לאורך השנה ועשה לי ירוק כל פעם שהסתכלתי החוצה. יום אחד נעלם הירוק - הם באו והורידו אותו לגמרי. מבחינתם בצדק כי הוא הסתיר לנהגים את התנועה. אבל אם היו שואלים אותי הייתי אומר להם לסגור את הכביש ושהנהגים יסעו מסביב, ולא לפגוע בעץ.

סופהו 1

Well-known member
אבוי לעיריה אם לא היה תיאום בפירוק ופינוי אסבסט.

סופהו 1

Well-known member
אצלנו פינוי פחים זו באמת בעיה. הפח שלי לא פונה במשך 3 חודשים והתמלא לאט לאט. משאית הפינוי עוברת פעם בשבוע אבל הם יוצאים מההנחה הנכונה שרוב התושבים אינם לכן אין טעם לפועלים לרדת ולבדוק את הפחים שהם קרוב לוודאי ריקים.
לעומת זאת גילו חריצות יתרה בעניין העץ שצמח ברחוב מול החלון שלי. היה שם דקל שתפס גובה לאורך השנה ועשה לי ירוק כל פעם שהסתכלתי החוצה. יום אחד נעלם הירוק - הם באו והורידו אותו לגמרי. מבחינתם בצדק כי הוא הסתיר לנהגים את התנועה. אבל אם היו שואלים אותי הייתי אומר להם לסגור את הכביש ושהנהגים יסעו מסביב, ולא לפגוע בעץ.
מעניין האם הורידו את העץ כי הפריע לנהגים או כי התגלתה חדקונית הדקל, אליה התוודעתי כשנפל דקל אצל אחד השכנים ובמזל לא נפגע איש/דבר. החולירע הזו מחסלת את העץ מבפנים ויש פעמים שבכלל אי אפשר לדעת שזה קורה, עד שהעץ פשוט נופל. (מילא דקל אחד, אבל בבקעת הירדן היא מסכנת את ענף התמרים)
אגב, היתה התראה על רעידת אדמה..(שהתבררה כזיהוי מוטעה של פיצוץ מבוקר).הרגשת משהו?

נערך לאחרונה ב:

קלייטון.ש

Well-known member
היתה התראה על רעידת אדמה..(שהתבררה כזיהוי מוטעה של פיצוץ מבוקר).הרגשת משהו?
למרבה האכזבה לא הרגשתי שום דבר חוץ מפליאה כשאפליקציה של פיקוד העורף השמיעה את צליל האזעקה הרגיל שלה, והאיש אמר באופן מפתיע "רעידת אדמה".
אמרתי בקול "מה? מה אמרת?"
אז הוא חזר על עצמו "רעידת אדמה"
חשבתי שהוא יודע להגיד רק "חדירת כלי טיס עוין"
מעניין מה הוא עוד יודע להגיד.

סופהו 1

Well-known member
למרבה האכזבה לא הרגשתי שום דבר חוץ מפליאה כשאפליקציה של פיקוד העורף השמיעה את צליל האזעקה הרגיל שלה, והאיש אמר באופן מפתיע "רעידת אדמה".
אמרתי בקול "מה? מה אמרת?"
אז הוא חזר על עצמו "רעידת אדמה"
חשבתי שהוא יודע להגיד רק "חדירת כלי טיס עוין"
מעניין מה הוא עוד יודע להגיד.
אתה לא היחיד שלא הרגיש, אבל למי שהיתה אצלם התרעה (לא מהאפליקציה) וזו לא האזעקה הרגילה, לקח רגע להבין מה קורה.
רק זה היה חסר לבלגן.

מה עוד האפליקציה יודעת להגיד?
זהירות, עץ נופלללללללללללל!!!!????????

בעבר היו מלא כלובים בת"א. לפני שנתיים הם בוטלו ובשכונה שלי הציבו מחזורית, היחידה ברדיוס הקרוב. באזור פסח האחרון ביטלו אותה וכל נושא המחזור ירד לבנקט, לטובת מי שמתעניין בזה כמובן.

למעלה