תמונה חדשה של גור המאמי!

No FeAr GirL1

New member
תמונה חדשה של גור המאמי!

* גור אם זה מפריע לך שאני שולחת תמונות שלך אז תגיד לי..

חחחחחח איזה צחוקים....

היינו בקהל של "פספוסים" והלכנו לקפיטריה לפני ההקלטה..... אנחנו אוהבים להתפרע... חחחחחחחחחחחחחח

Ben LeVi 232

New member
כן אהה...אתם עצורים על אכילת ארטיק

באמצע החורף ועשיית פרצופים מפחידים
... סתאם

porsh

New member
נו...

עוד לא הבנתי את הקטע של אנחנו אוהבים להתפרע... ללכת לקפיטריה זה להתפרע? איפה אתה חי..

חחחחחחח

כאילו זה בדיחות והומור פרטי שלנו... לכל חברה יש כאלו דברים שאנשים שלא בחברה לא יבינו, לא ככה?

lilo the sexit

New member
אני הייתי בקפיטריה הזאת....

אני הייתי שם לצערי לא הייתי שם בדיוק כשהיה שם שחקן או זחקנים...
נכון מסריח מהסיגריות באולפנים?!

יא גנבת!!

חחחחחחחחח לפחות תתני זכויות יצרן כן!? דרך אגב זה הבלוג שלי...[ישראבלוג] אז אל תיכנסו כי אתם מעריצים.. טוב?! לא כזה אכפת לי מה אמרתם... אהםםםם תהנו יא רוסים..

ayeltush1

New member
רועי וגורררר חולה עליכםםםםם

יחמודיייייייייייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
איפה יהונתןןןןן נטש תפרום?.......

רק שניה...

דוגרי את חושבת שהיא יפה? אני עם ארטיק קפוא וצועק על עידו שיש לו תזמון מדהים לתמונות! זה התיאור של התמונה! עדיין יפה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סתם, אנשים שלא היו שם לא יבינו....

sapir161

New member
כנס..

א. היא יפה כי אתה שם! ב. היא נורא מצחיקה חחחחח...!! יצאתתתת סווףףףף! בלי קשר לארטיק חחחחחחחח...

1dana1

New member
חחחחחחחחחח ברור שהיא יפהההה

היא מהממת רק כי אתה שם !!

ayeltush1

New member
גור אתה לא מאמי אתהההה

מאמאמיה חחחחחחחח התחרפנתי ביגללכםםםםםםםםםםם רועי וגור ימתוקיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם וברור שהתמונהההההההה מההמתתתתתתתתתתתתתתתתתת כל התמונות ששלכם מהממותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

ayeltush1

New member
גור אתה לא מאמי אתהההה

מאמאמיה חחחחחחחח התחרפנתי ביגללכםםםםםםםםםםם רועי וגור ימתוקיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם וברור שהתמונהההההההה מההמתתתתתתתתתתתתתתתתתת כל התמונות ששלכם מהממותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

למעלה