תמונות מאחד הפרוייקטים הגדולים בי"ם

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
עוד על הפרויקט בלינק הבא

ניכר שהשקעת הרבה עבודת רגליים בצילומים האלה. אכן פרוייקט ענק. מה שלא הבנתי, כיצד העולים לירושלים בכביש 1 ירדו לכביש 9? האם בגשר או במנהרה. היכן יהיה המחלף הזה? מהו מועד הסיום הקבוע כעת?
עוד על הפרויקט בלינק הבא

בועז ל

New member
התמונות שצילמתי הינן על כביש 1

זאת כתבה מלפני 3 שנים
העבודות שצילמת הן על הגשר שמוזכר בכתבה?
עפ"י התרשים המצ"ב התכנון מדבר על יישור סיבוב מוצא כך שהגשר יחלוף מעל האתר הארכיאולוגי במוצא . אני זוכר שבמקור אף הוצבו שלטים בירידת הקסטל המבשרים על הרחבת הכביש ב 2 נתיבים בכל כיוון. כלומר ע"י הגשר האמור. כיום, אין עדיין זכר לעבודות הגשר מכיוון ירידת הקסטל. הקטע שאני צילמתי הינו קטע קצר המשיק לכביש 1 מתחת להר המנוחות.אם אכן נצמדים עדיין לתכנית המקורית , אזי דומני שהגשר עשוי להיות ארוך מ 700 מטר . מה דעתך?

בועז ל

New member
והנה התרשים מתוך אותה כתבה.

עפ"י התרשים המצ"ב התכנון מדבר על יישור סיבוב מוצא כך שהגשר יחלוף מעל האתר הארכיאולוגי במוצא . אני זוכר שבמקור אף הוצבו שלטים בירידת הקסטל המבשרים על הרחבת הכביש ב 2 נתיבים בכל כיוון. כלומר ע"י הגשר האמור. כיום, אין עדיין זכר לעבודות הגשר מכיוון ירידת הקסטל. הקטע שאני צילמתי הינו קטע קצר המשיק לכביש 1 מתחת להר המנוחות.אם אכן נצמדים עדיין לתכנית המקורית , אזי דומני שהגשר עשוי להיות ארוך מ 700 מטר . מה דעתך?
והנה התרשים מתוך אותה כתבה.

mucool2

New member
מה דעתי על מה?

מה דעתי על מה?
יישור סיבוב מוצא באמצעות גשר? יכול להיות נחמד, אבל אני לא בטוח עד כמה זה נחוץ בזמן הקרוב. נראה לי שהרחבת הכביש נועדה לאפשר את הפיצול בין הגשר (נתיבים שמאליים) והמשך הירידה.

בועז ל

New member
לגבי אורך הגשר.

מה דעתי על מה?
יישור סיבוב מוצא באמצעות גשר? יכול להיות נחמד, אבל אני לא בטוח עד כמה זה נחוץ בזמן הקרוב. נראה לי שהרחבת הכביש נועדה לאפשר את הפיצול בין הגשר (נתיבים שמאליים) והמשך הירידה.
לגבי אורך הגשר.
עפ"י התרשים והכרותי עם השטח לי זה נראה הרבה יותר מ 700 מטר.

alantan

New member
תודה רבה! מעניין מאוד...

את המנוף המטייל הזה לא ניתן לפספס בעליה לבירה.זהו הבחור שעובד הכי קשה בשטח ומתקין את מערך הגשרים המחבר את כביש 9 עירוני לכביש 1 .
תודה רבה! מעניין מאוד...

barak67

New member
../images/Emo51.gif על התמונות

את המנוף המטייל הזה לא ניתן לפספס בעליה לבירה.זהו הבחור שעובד הכי קשה בשטח ומתקין את מערך הגשרים המחבר את כביש 9 עירוני לכביש 1 .
על התמונות
עד היום לא הבנתי מזה המנוף הצהוב הזה זה אותו אחד שהיה מונח על הכביש בחצי שנה האחרונה? הגשר ממוצא מבוטל או עדיין בעינו עומד? הבנתי ממך שירדו מזה...

בועז ל

New member
הנושא בבדיקה.

על התמונות
עד היום לא הבנתי מזה המנוף הצהוב הזה זה אותו אחד שהיה מונח על הכביש בחצי שנה האחרונה? הגשר ממוצא מבוטל או עדיין בעינו עומד? הבנתי ממך שירדו מזה...
הנושא בבדיקה.
אני מנסה לקבל תשובה בעניין מגורם מוסמך. אעדכן בהמשך.

מצב
הנושא נעול.
למעלה