תמונות מההופעה הערב של טראבין :)

eviaman

New member
טראבין:

מה הגילאים של הלהקה? איזה סגנון רגאיי אתם מנגנים? שירים מקוריים? כמה כלי נגינה יש בהרכב?

MASHNEK69

New member
טראבין

הגיל שלנו נע בין 16 ל18. אנחנו משלבים כל מיני סגנונות ברגאיי (בעיקר רוטס ודנסהול כמובן). שירים מקוריים כמובן. אנחנו 8 נגנים בהרכב : 2 סולנים 2 גיטרות סקסופון כלי הקשה באס תופים

eviaman

New member
עוד שאלה...

מאיפה אתם בארץ? ומאיפה אתם שואבים את הוויב שלכם? מאיזה אומנים בעיקר? ו.... מה יקרה בצבא? לחבר'ה שהולכים להתגייס...?

s h i d a n

New member
תגובה

אנחנו מאזור השרון, רבנו מכפר סבא וכל אחד מאיתנו מושפע מדברים אחרים ובא מרקעים שונים של מוזיקה(בתוך הרגאיי ומחוץ לרגאיי), ההשראות מתחילות מג'אז, בלוז, רוק, מוזיקת עולם(כל חבר בלהקה ומה שהוא אוהב) וכמובן רגאיי מאלטון אליס ועד אליפאנט מאן. בקשר לצבא: בנתיים השם עוזר לנו, גיל משרתת בפרקליטות ועושה יומיות, אני משרת בשב"ס ועובד שם במשמרות, רון חתם י"ג/י"ד וכל לכל השאר יש עוד זמן... סחטיין על התעניינות שידן

eviaman

New member
מקווה ש...

תהיו ביחד עד בוא האביב הבא, כי אז יגיע פסטיבל האביב בצאלים , אירוע הרגאיי הגדול ביותר בארץ תצרו קשר ונביא אותכם אל מקדש הרגאיי הדרומי. בינתיים תנגנו , תופיעו , ותתחזקו! ממש מעניין לשמוע אותכם,יש לך שירים לשלוח לי?

EmMANuElle2

New member
ומתי יש הופעה..?

יהיה נחמד להכיר את הלהקה

s h i d a n

New member
הופעות, הקלטות:

יש איזה הופעה מוקלטת, אם יש לך אי סי קיו אני יכול לשלוח לך את השירים בכייף... בקשר להופעות: יש כמה תכנונים מעניינים לקיץ, כשכל התכנון שלנו לקיץ יהיה יותר ברור אתן(וגם אתם) תדעו מזה... ריספקט

למעלה