תמונות מהרכבת

תמונות מהרכבת

דאבל-דק בחנייה כפרסבאית לילית טיפוסית...... מבוא לגלרייה חדשה בקרוב.....

עומרי יקר ......

כשהוגיעו שיפתח פורום כפר סבא ראיתי פוטנציאל ענק לפורום ! אבל לצערי אפשר להחליף את שמו של הפורום ב"פורום רכבת כפר סבא" אל תבינו אותי לא נכון ! אין לי שום דבר נגדך ... אבל אולי כדאי לשנות את התוכן של הפורום, אולי כדאי לעזוב קצת את נושא הרכבת ולדבר על מה שבתכלס קורה בעיר .... ושוב, אין לי שום דבר נגד עומרי והניהול של הפורום חוץ מהתוכן ! רועי

../images/Emo171.gif רכבת בכ"ס - דעה אישית......

אני חושב שזה אירוע משמח, יש ערים גדולות וחשובות יותר מכ"ס (שכבודה במקומה מונח), ועדיין אין בהן תחנת רכבת. לדעתי זה אירוע לא פחות מרגש מהבחירות הקרבות ובאות, או מכל דבר אחר. בכל מקרה, אקח את הערתך לצומת ליבי.

../images/Emo45.gif באמת שאת רובנו הרכבת לא מרגשת

עד כדי כך... בסה"כ כלי תחבורה חינני, ותו לא. ראיתי שאתה מ"חובבי הרכבות", ואין לי בעיה עם זה, אבל זה לא נראה לי הפורום המתאים. אפשר לשים הודעה שנפתחה התחנה, לצרף 2-3, ולהמשיך הלאה...

La Gamba

New member
מחשבה מפחידה

אתה לא חושב שהחומר שאתה מפרסם כאן, צריך להיות חומר מסווג היכול לשמש ארגונים עויינים בהוצאת פיגועי טרור אל הפועל? נקודה למחשבה, אם יש להם תמונות של האזור בפורום, הם לא צריכים לתכנן יותר מדי.

לשמחתי.....

אני חובב רכבות, ומאוד מודע לרעיון זה, אבל, עפ"י הוראה של בני נאור, דובר רכבת ישראל, מותר לצלם תמונות בתחנות רכבת בתאום עם מנהל התחנה, תמונה זו בוצעה בתיאום איתו, והוא ידע שהתמונה הולכת לפורום. אני לא דואג.

עומרי, יש קשר בינך לבין רכבת כפס ?

בחיים שלי לא נתקלתי במישהו עם אהבה עזה כמו שלך לרכבות .... הכי קרוב היה חבר שלי ששמח כי הוא נסע בפעם הראשונה ברכבת כפס ....

זה סיפור מיוחד......

אני חובב רכבות, כבר תקופת זמן לא קטנה..... היתה עלינו (חובבי הרכבות) כתבה בת 3 עמודים ב 7 ימים לא מזמן..... זאת אהבה לא מוסברת, שימי לב לחתימה שלי!

רן בר טל

New member
גם כאן יש תמונות

מידע על תחנת כ"ס והחנייה, והתכנון תמצאו באתרנו מי אנחנו-פרוייקטים-תחנת נורדאו כ"ס נסיעה נעימה ותהנו מהרכבת

למעלה