תמונות ראשונות PATO IN ZION!!!!!!!!

yehorasta

New member
תמונות ראשונות PATO IN ZION!!!!!!!!

ואפשר שלא באולפן המקורי בביתו המלכותי של IGAL GANJAH ואיזה וויבזז, פשוט מדהים! בתמונה לפי הסדר: (מלמטה)איילנד -האיש והאגדה, יגאל ופאטו באנטון. (משמאל למלה): "פאדה" צו'לו, דביר אחראי טיור ושומר ראש, יונתן לב - מפיק מוסיקאלי , יקי - אחראי על תיעוד הסרט על פאטו בישראל , אפיקומן- מזל טוב!!!(הוא בכל מקום וטוב שכך:), שמוליק על ההפקה, חבר & i שמעתי את ההקלטות וחזרות ונראה לי שאנחנו פשוט נעוף :) אין לי מילה אחרת עוד על פאטו בקישור בתחתית הכתבה של אתר מוסיקה 24: www.music24.co.il/NewsItem.aspx?ID=760 קישורים »http://e.walla.co.il/?w=/202/1060786 »www.nrg.co.il/online/5/ART1/546/110.html

yehorasta

New member
IGAL & PATO VAIBZZZ!!!

ביום שבת ( ביום של ההופעה ) אני ממליץ להקליט את התוכנית שתשודר בצהריים של יגאל בה התארח באנטון!!! ב- 106 fm ולזכור שההופעה של פאטו בערב אבל גם ההופעה למען העובדים הזרים (לפני :) אפשר ללכת לשניהם: העובדים הזרים מ 13:00 - 19:00 19:00 - 21:00 אוכלים ישנים עוברים על שירים של פאטו באנטון :) 22:00 - :) ההופעה בברזילי וגם מחירי הכניסה בסדר TRUST ME! בחדשות: www.reggae.co.il

yehorasta

New member
פאטו וצ'ולו ותודה ליגאל

על האירוח והתמונות, את התמונה המשותפת צילם רוברטו, אמרגנו של פאטו. נתראה בקרוב BLESS יהונתן פאטו ספייס: www.myspace.com/patobanton

yehorasta

New member
פאטו מתארח היום ב 00:00 בגלגל"ץ

היום (יום חמישי) 91.8 עסק שחור מ- 00:00 Blees

למעלה