תמונות של אורי מהפסטיגל

rhilf

New member
תמונות של אורי מהפסטיגל

תמונות מאחורי הקלעים יש תמונות שמראים את אורי מראיין

תודה../images/Emo70.gif

אורי בפסטיגל?

../images/Emo27.gif שאלות לאורי ../images/Emo37.gif

אתה יכול לספר קצת איך הפירסום השפיע ומשפיע על חייך הפרטיים? * כולם מזהים אותך ברחוב? מסתכלים עלייך שונה? מבקשים חתימות? * מה הדבר הכי מביך שקרה לך פעם כתוצאה מהפירסום? מה הדבר הכי מצחיק? הכי מפחיד? הכי כיף? * שאתה הולך לקנות משהו בחנות, המוכרים אומרים לך משהו? עושים לך לפעמים הנחות? * קיבלת מתנות? אם כן, איזו מתנה הכי שווה קיבלת? * קרה לך בזמן שטלנובלה בע"מ שודרה, שגבר התחיל איתך? ספר על זה קצת אם בא לך.. * מתי היה לך הכי מביך שצלם פאפרצי צילם אותך? ואיך הוא הפתיע אותך? נבהלת? אם בא לך להוסיף משהו..בכיף :)

תשובות לויטה (ואסם)

קצת נכנסתי ל"סרטים" והפכתי לנרדף בעקבות הפרסום. מסתכלים עלי יותר מבעבר. יש מקרים שהופכים אותי לאובייקט ציבורי ופונים אלי באופן מטריד. אבל החשיפה גם משרתת אותי במדיה שבא אני עובד. היא עשויה לקדם אותי בהמשך הדרך. הכי מצחיק או מוזר זה ללכת ברחוב ושאנשים יודעים את שמי. או כשאני קונה בחנות ומשיבים לי בשמי: "בבקשה אורי"... ולדעת שהשם שלי מוכר בציבור. המתנה הכי שווה שקיבלתי היתה הנייד שלי. ראיתי אותו אצל אחד ה"קודקודים" של סמסונג, התלהבתי והוא מייד שלח לי מכשיר חדשני מסמסונג חינם. התחילו איתי גברים אבל לעומת זאת, אחרי הטלנובלה התחילו איתי הרבה יותר בנות. בקשר לפפרצ'ים... - הכי התעצבנתי כשצלם פפרצ'י ניסה לצלם אותי במשקפיים כשהלכתי לסרט. אני לא אוהב להצטלם במשקפיים והוא רדף אחרי בתוך בית הקולנוע , ועד שממש כיבו את האור והתחיל הסרט החזקתי את המשקפיים ביד.

למעלה