תמונות...תמונות...תמונות...וחדשות

Simply KaRiNa

New member
תמונות...תמונות...תמונות...וחדשות ../images/Emo152.gif

Westlife leaving the Wolseley Restaurant.10/02 תמונות כאן 19.2 - ווסטלייף ב104 FM וידאו (אלפי מעריצים!) 19.2 - ווסטלייף זוכים בפעם ה10 ברציפות בפרס האקט הפופ הטוב ביותר במטאורס
ווסט במעילי עור

Simply KaRiNa

New member
../images/Emo124.gif המשך חדשות

לפי HMV, הסינגל הבא מתוך האלבום יהיה Talk Me Down ויצא ב29.3. המממממ.....:/
בשבועיים האחרונים, ניקי הנחה תוכנית רדיו ב2FM רדיו דבלין ועקב הביקוש העצום, הוא ינחה גם בשבועיים הקרובים
התוכנית שהוא מנחה תשודר ב21(מחר) ו28 לפברואר, בין 7 ל9 בערב זמן שלנו וניתן להאזין לה בקישור הבא שבוע טוב לכולן :)

rachelMcfadden

New member
נו מה נסגר?

Talk me down?? זה שיר יפה, הקול של מארק פשוט מושלם בו אבל זה לא מתאים להיות סינגל! יש כ"כ הרבה שירים אחרים מתאימים באלבום הזה שזה כבר מעצבן שמכולם בוחרים את אלה שהכי לא מתאימים
אני מניחה שאפשר בוודאות להגיד שגם הפעם לא יהיה לנו עוד 1#
אולי אפילו יישבר שיא שלילי חדש.. שיר שהוא לא בטופ 10..

מסכימה איתך...שיר מקסים...לא ממש סינגל...

אבל ממה שהבנתי הסינגל יוצא ב5.4 ולא ידוע מה הוא.... אז לא יודעת כמה זה נכון... למרות שקשה לי להאמין שHMV לא יודעים מה הם מוכרים... לא יודעת :/ עדיין מקווה לshadows\leaving או אחד מהbreak a heart ...

adi203

New member
אני דווקא ממש שמחה

נכון זה לא הבחירה האידאלית לסינגל זה לא הכי נשמע סינגל אבל אל תשכחו שמלאא זמן סינגל שלהם לא זכה מקום 1 הוא הגיע הזמן לשינוי למשהו לא קונבנציונלי... שהקהל יופתע ותכלס זה השיר לעשות את זה שיר מדהים ומרגש... קצת מפריע שזה לא בדיוק שיר קבוצתי ויותר סולו אבל אני סומכת על הבחירות שלהם בטוח יש לזה סיבות טובות לדעתי הוא עוד יפתיע...

למעלה