תמונת היום!

moe7

New member
תמונת היום!

עפ"י UNDONE אליהו חוזר השנה לניו אורלינס, אם כי הפעם שון אסטין הולך להתפדח במקומו (מה בדיוק הולך שם עם חובבי ההוביטים המוזרים האלה? בשנה הבא יוזמן דום?! אה לא, וא לא אמריקקי מספיק בשבילם, טוב, נו אולי, ויגו מורטנסן, "מלך" של ממש). בנוסף, תוכלו למצוא בבלוג לינק להורדת הטריילר לסין סיטי. תזדקקו לREAL PLAYER בכדי לצפות בו (אני מחפשת את שלי כרגע). הייתי במיני פסטיבל מצויין אתמול ויש לי קצת סחרחורות (מהגברברים, סתם, מהמוסיקה), ברשותכם, אדחוף לכאן לינק לבלוג מאוחר יותר.

Piece of Wood

New member
חח... בהחלט אחד האירועים המביכים../images/Emo6.gif

משעשע מאד, למרות אף פעם לא הבנתי את המטרה של כל הסיפור הזה....

moe7

New member
המארדי גרא(ס)

הינו מצעד תחפושות מסורתי שנערך בניו אורלינס, עוד מימי הצרפתים (פירוש השם הוא "יום שלישי ההודאה", יום וידוי) אני לא יודעת הרבה מעבר
מצעד הבאכוס, בו אליהו גילם את מלך הבאכוס, מבוסס על המיתולוגיה היוונית, על אל היין\הענבים.

moe7

New member
רק עכשיו זה הכה בי,

אליהו מגלם קניבל מטורף וצמחוני מופנם בשני סרטים שייצאו עוד השנה. כמה מבדר
אני מצטערת שלא קראתי את החלק העוסק באישה באדום בסין סיטי

../images/Emo63.gifהאמת שלאל קראו

"בקחוס" ולא "באכוס". ותודה על הלינק. אני אנסה לראות את הטריילר יותר מאוחר, יש דינוטופיה עכשיו ואני לא רוצה להפסיד את זה.

moe7

New member
את צודקת ../images/Emo8.gif

(זה נכתב עם דאבל C) הוא נקרא גם דיוניסוס (שמו לפי המיתולוגי הרומית, או להפך), אל היין וחגיגת פיריון הטבע. נשמע מכובד. LOL.

moe7

New member
6 בפברואר ../images/Emo8.gif

אשמח אם תקפצו לבלוגי, רק לאחרונה סיימתי את הקטע האחרון. ועכשיו אני מרגישה ריקה ומבוזבזת, מעט אנשים שאני מכירה, פוגעים בי כ"כ, לא הוזמנתי למסיבת השקה בשבוע בא, גם לא להופעות שהיו בעבר. אני כאובת וממורמרת ורואה פלאשבקים מהתקופה בה הילדים בגן לא נתנו לי לשחק איתם והילדים ביסודי עשו הכל כדי למנוע ממני להגיע לימי ההולדת שארגנו. פאק סוציאליזציה! בעצם, מייק איט, פאק ציביליזציה! אני רוצה לגור בג'ונגל!

moe7

New member
*התפרצות אחרונה לפני השקט הגדול*

(אני עצובה, אפרוש לישון מוקדם ולא אטריד עוד את מנוחתכם). הבלוג נמצא כאן. כה גותי, קשוח ואפל. אה, לא. תודה רבה ולילה טוב.

למעלה