תמונת היום!

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
תמונת היום!

מצטערת על הנוכחות הדלה
התרוצצתי בין מקומות עבוד פוטנציאליים וסוף סוף השכלתי להבין שזה לא הם, זאת אני. אנשים לא אוהבים אותי ולעולם לא אצליח למצוא עבודה. בינתיים אני צריכה לחפש אמנים או הרכבים מקומיים על מנת לשדך להם במאית ליצירת קליפים. אם תוכלו להמליץ על מוסיקה טובה ודנשנשה, אשמח לבדוק את זה
וכעת אשתוק.

:O

תפוז השתכלל! יש שתי אופציות להוספת תגובה -או שאני חולמת?- מצאתי דרך לעשות מברשות בפוטושופ, לעשות, ממש לעשות, העניין אדיר! ציורים שמעבירים למחשב, חרוזים וכל דבר אחר. אנסה לעשות מברשת אליהויית. ואעלה את התוצאות לפה :] -אגב, אני לא בטוחה בדבר הלהקות החדשות. אבל הופיעו כמה מגניבות, להקות משוהם [ועם כמה שזה נשמע עלוב, הם היו די טובים]

.. רגע, לא אל תפתחו ציפיות!

זה פשוט לא.. זה פשוט לא אליהו. P: אבל עשיתי את זה קודם, ועכשיו ארוץ ליצור מברשת אלייהוית.

moe7

New member
*ובכך הוכח כי "תגובה מקוצרת" עדיין

סובלת מקשיים טכניים. שחזור "ההודעה מקוצרת" שלא פעלה: "בריאן, תעשה לי צ'יוואוה"!

+

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה, כמו שעשיתי את זאת של בריאן. יצירת מברשות, העניין כה פשוט. מצאי את התמונה \ ציור שאת רוצה, מחקי לו את הרקע [לגמרי, לא לבן, פשוט שלא יהיה רקע, שקוף.] לאחר מכן תכנסי ל'אדיט'-ול'דפיין בראש'. תכתבי שם, והמברשת מתווספת אוטומטית, כל שנשאר הוא לבחור את המברשת את הצבע ואת השקיפות

moe7

New member
גילוי נפלא, תודה על הסבר ../images/Emo8.gif

אנסה ליישמו בקרוב.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifתודה!../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

אני מנסה עכשיו את "הוספת תגובה קצרה" אבל מה ההבדל? חוץ מזה שאני לא יכולה לשלוח תמונה...

Piece of Wood

New member
זה כנראה אמור להיות נוח../images/Emo125.gif

אם יש לך משהו קצרצר להגיד... כמו עכשיו למשל

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifזה באמת דיי נוח...

תגידי, מתי מגיע לארץ "סין סיטי"?

Piece of Wood

New member
הוא יוצא בתחילת אפריל../images/Emo125.gif

בטח ייקח לו קצת זמן להגיע לארץ... אני משערת שעד מאי הוא כבר יגיע אלינו...^^

Piece of Wood

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo125.gif

טחחחחחחחחח.... משעשע....

Piece of Wood

New member
אגב

את התמונות הנוספות מה-mardi grad ניתן למצוא כאן וגם פה.. אם מישהי מעוניינת.. כאאאאן יש מעט תמונות נוספות מפסטיבל sundance אני מדמיינת או שבאחת מהן אליהו מציג משהו שנראה כמו חזיה ורודה בתוך שקית?! o_O X_X

למעלה