תמונת היום!

• פותח הנושא moe7
  • פורסם בתאריך

moe7

New member
תמונת היום!

אליהו ויוג'ין. לא תמיד מגניב להיות חנון, כלומר, תלוי איזה חנון. חנון מוסיקלי- לרוב כן. חנון מחשבים- לא. חנון משחקי מחשב- כן. חנון חוברות קומיקס- לא. חנון משחקי תפקידים- בהחלט לא. חנון מלחמת הכוכבים- לרוב לא. חנון סטארטרק (AKA "TREKIE") -לא, לא ולא. בכל הטיפוסים (וסביר להניח שאחדים נוספים) ניתן להתקל בכנס "עולמות", CON טיפוסי לבעלי משקפיים, למרבה האימה מכריי טענו שאני דווקא מתאימה לרוח המקום, חייבת להודות שקצת נעלבתי, הגיקים המקומיים לא היו לרוחי, היה משעמם ומטומטם, עם הרבה יותר מדי מרצ'נדייס ומשחקים מטופשים במחירים מופרזים (הידעתם- יש משחק קלפים לDOOM3! ועל כך נאמר: WTF?!) איך עובר החג עליכם?

ALiCiA SpInNeT

New member
(התגעגעתי, אז באתי)

כנס עולמות הזה. עד מתי זה?:| מישהי אמרה לי שהיא הולכת מחר ואת אומרת שהיית זה מעין פסטיבל-טבע-בומבמלי לחובבי מד"ב וכאלה?;X החג נחמד. כל דכפין וכל דצריך שיבוא מחר לקניון לב המפרץ ב-11 בערך:0 ואז שיפגוש אותי ועוד כמה ונעשה יופיטופיכיףחיים. ושישלח לי מסר קודם, טוב? טוב!?): עייפתי.

Bloody Netel

New member
רציתי ללכת...

ללכת? (סתם להתרשם מהאוירה, דוכנים וכאלה, בלי ללכת לשום הרצאה...) ואגב, סטאר-טראק זו סדרה מעולה (למרות שאני רואה רק את ויאג'ר, הממש חדשה...)וחנון משחקי מחשב זו מכה. =\

Bloody Netel

New member
מה שהצחיק אותי זה שהאירוע

שסוגר את הכנס, הוא מופע הקולנוע של רוקי (The Rocky Horror Picture Show), ע"פ כל הכללים של אותו המופע. לא הכי מתאים לחנונים למינהם...

למעלה