תמיכה?????????????????????

מייקי69

New member
תמיכה?????????????????????

את בטוחה???? דווקא תמיכה??? אני מוחה.....!!!! ואיפה הדיונים, הדיבורים, הזיונים???? אפשר להתחרט???? מותר לשנות????? אני לא רוצה להיתמך, אלא להתמחות ....!!!! אבקשך / אבקשכם לשקול שנית... ושלישית... ורביעית.... כי מרוב הרצון להיות תומכים - או מכובדים... עלול להיעלם תבלין התבלינים... !!!! וחוץ מזה, פסי, כמו אני מכירה לך - הבגד המכובד הזה - משעמם כל כך... אז מהר להנהלה - (צריכה פתק מרופא?) תגידי להם שם שמייקי מוחה.... בסוף יבואו פה רק כאלה שלא עומד להם וצריכים קביים נו, מה, חליק - יש שמות שווים כפליים !!!!
נ.ב. ולמה אם כותבים "למטה" זה לא רוצה לעלות "למעלה"???

כי למטה זה יותר מעניין! ../images/Emo19.gif../images/Emo19.gif

לא לדאוג, חמדתי. ייעוד הפורום הוא לא "עוד פורום סקס".. זה מין חוג בית כזה לכל החברה שמתעסקים, מידי פעם, בסקס
אני רוצה שזה יהיה פורום שאנשים יוכלו להחליף בו דיעות, גם אם זה מתובל בהומור. העיקר שכשיש שאלות למי מהמשתתפים - כולנו נתרום אפשרויות פתרון. אני יודעת שלא ´כפת לך לעזור לאנשים אחרים.. אז נקרא לזה תמיכה. ואת אופי הפורום כולנו נקבע
אני מבטיחה לך שזה לא יהיה פורום רק לכאלה שלא עומד להם וצריכים קביים.. כאלה יופנו, אחר כבוד, לטיפול מקצועי. יש לי כמה וכמה כתובות, שמות של רופאים ומרפאות. זה לא המקום לבעיות רפואיות, נפשיות וכו´. זה מקום לקבל טיפים בנושאים אינטימיים מהחבר´ה. ז"T כל אחד יכול לתרום מנסיונו. כל אחד יכול להרגיש חופשי להתייעץ עם החבר´ה. אף אחד לא מתיימר כאן להיות מומחה במשהו ואם מישהו מהפונים יצטרך עזרה מקצועית - לשם נפנה אותו. זהו. גמרתי להתפלסף. אז מה נשמע, מייקית?

yog 10

New member
למייקי

לפעמים עצה קטנה יכולה לעזור מאוד אז..מה זה חשוב איך קוראים לזה

למעלה