תמשיכו להצביע

JAP Noa

New member
../images/Emo106.gifהמצעד הרשמי של פורום אחת שיודעת../images/Emo106.gif

בגלל שראש השנה הוא חג המצעדים, ובגלל שטנק'סגיבינג זה הזמן המתאים ביותר להודות על דברים, וסתם בגלל שאין פרק השבוע ואני מחפשת איך ליצור עניין בפורום
אז, איך זה עובד? מתישהו היום יופיעו פה בהודעה מתחתיי הקטגוריות להן יש להצביע. בחלקן המועמדים יהיו סגורים מראש ובחלקן אתם תצטרכו להציע את התשובה. למשל אם תהיה קטגוריית "הקטע הביזארי ביותר של עונה 2" אתם תוכלו להציע מה הוא לדעתכם [הילדות הקטנות האלה, אבל נו זה מדינה חופשית ודמוקרטיה וזה
] השאלות כוללות בעיקר שאלות על עונה 1, כי מה לעשות שיש לה ייצוג פרקים רחב יותר, וכמה שאלות קטנות על עונה 2
יש סכנת ספויילרים, אבל לא משהו רציני. מי משתתף? המממ, אני יכולה לשחק עם עצמי, אבל אני חושבת שזה ייאבד את כל העניין
אז ככה, כל חברי הפורום בלי הפלייה של דת גזע או מין [או אם הם רואים עונה 2 או לא] מוזמנים להצביע ולהשפיע. וכן כן, גם את/ה שקורא באדיקות את כל ההודעות אבל לא כותב פה כלום [אגב, למה? אנחנו נורא נחמדים ולא נושכים וזה.] מוזמן להצביע ולהשפיע. אז מה עושים? הווו, זה קל
פשוט מחכים שיופיעו פה הקטגוריות, עונים על כולן [כןכן, על כולן] ושולחים לי במסר
2 המצביעים הראשונים ייזכו בפרס, ואני מחכה להשתתפות מאסיבית וכוללת של כולם
אם שלא מצביע, אני אישית אשלח עליו את ג'ורג'ינה

JAP Noa

New member
../images/Emo106.gif ה ק ט ג ו ר י ו ת ../images/Emo106.gif

הפרק שעשה לכם את העונה הראשונה - 1.The Pilot 2.The Wild Brunch 3.Poison Ivy 4.Bad News Blair 5.Dare Devil 6.The Handmaiden's Tale 7.Victor/Victrola 8.Seventeen Candles 9.Blair Waldorf Must Pie! 10.Hi, Society 11.Roman Holiday 12.School Lies 13.The Thin Line Between Chuck and Nate 14.The Blair Bitch Project 15.Desperately Seeking Serena 16.All About My Brother 17.Woman on the Verge 18.Much 'I Do' About Nothing
הפרק הכי מצחיק בעונה הראשונה - 1.The Wild Brunch - כי הרי אין דבר שגוסיפ גירל אוהבת יותר מ - A Good Cat Fight.. 2.Dare Devil - הסווארה של בלייר וולדורף [ולכל צופינו שלא דוברים אפר איסט סיידית - המסיבת פיג'מות של בלייר] 3.Hi, Society - נשף היציאה לחברה [הדביוטון בול] של בנות האפר איסט סייד. צריך להוסיף משהו? 4.The Thin Line Between Chuck and Nate - באמת צריך להוסיף משהו?
הפרק הכי מצחיק בעונה השנייה - 1.Summer, Kind of Wonderful 2.Never Been Marcused 3.The Dark Night 4.The Ex-Files 5.The Serena Also Rises
הפרק שהכי גרם לכם להגיד OMGWTF - 1.Poison Ivy 2.Victor/Victrola 3.All About My Brother 4.Woman on the Verge
הקטע הכי מצחיק בסדרה - [זהירות, עלול להיות
למי שלא סיים לראות את העונה הראשונה] 1. ג'ני קוראת בבלוג של גוסיפ גירל שסרינה מחכה לתינוק. 2. היציאה מהארון של אריק ואשר. 3..בלייר מוכיחה לכולם מי הביץ' האמיתית פה ונוקמת בג'ורג'ינה. 4. הקטע שבו סרינה מתוודה על כל מה שקרה, ובלייר צ'אק ונייט מנסים לעודד אותה.
הציטוט הכי מצחיק - לבחירתכם. כשאתם כותבים לי איזה ציטוט מצאתם כמצחיק ביותר תכתבו לי את כל הציטוט ומאיזה פרק הוא, באיזה עונה.
הציטוט הכי קורע לב - לבחירתכם. כשאתם כותבים לי איזה ציטוט מצאתם כמצחיק ביותר תכתבו לי את כל הציטוט ומאיזה פרק הוא, באיזה עונה.
הקטע הכי עצוב - 1. בלייר יורדת במדרגות בית הספר, מושפלת, מבינה שהיא כבר לא קווין בי. 2. בלייר "חושפת" את סרינה ומספרת לכולם שהיא מטופלת באוסרוף סנטר, ושהיא הייתה מכורה לסמים. 3. ג'ני מתגלה כזו שגנבה את השמלה של אמא של הייזל, והיומהולדת שלה נהרסת. 4. גם נייט וגם צ'אק זורקים את בלייר בפרק אחד. 5. הפרידה של דן וסרינה בפרק 17. 6.הפרידה של סרינה ודן בפרק 18. 7. לבלייר אין כזאת Happy Birthday כי דווקא ביום הולדתה נייט "נצפה" עם בלונדינית לא ידועה [ג'ני] וזה מתפרסם בבלוג של גוסיפ גירל.
הקטע הכי משעמם - 1. לילי ובארט בס. 2. רופוס וניסיונותיו להצליח להיות עם מישהי אחת יותר משתי דקות. (בקס, אליסון, לילי) 3. אליסון כן חוזרת הביתה, אליסון לא חוזרת הביתה. 4. תסביכי אלינור וולדורף עם הרולד ורומן. כמו שבלייר אמרה לה - "He left You..He Lives With A MAN.."
הקטע שגרם לכם להגיד "התסריטאים לקחו סמים
" -
1. ג'ני יוצאת עם הבויפרינד של אריק. 2. רופוס ולילי רוצים לברוח ולהיות ביחד, דן וסרינה כזוג או שאולי כאחים חורגים? 3. צ'אק בס מתאהב. 4. סרינה ברחה לפנימייה כי..היא רצחה מישהו. 5. ג'ורג'ינה ספארקס. 6. החמישייה הכל כך מוזרה בעונה 2. מי היה מאמין שנייט ובלייר יחלקו אהבה. 7. הקפטן מואשם במעילה ובשימוש בסמים.
הדמות הכי יפה - 1. סרינה וון דר וודסן 2. בלייר וולדורף 3. ג'ני האמפרי 4. ג'ורג'ינה ספארקס
פרס מפעל חיים על שם "אהאאאאא תעשה לי ילד^%$" להורס של הסדרה - 1. נייט ארצ'יבלד 2. דן האמפרי 3. צ'אק בס 4. קרטר בייזן
הדמות הכי מצחיקה - נשים - 1. בלייר וולדורף 2. סרינה וון דר וודסן 3. ג'ורג'ינה ספארקס 4. גוסיפ גירל
הדמות הכי מצחיקה - גברים - 1. צ'אק בס 2. דן האמפרי 3. נייט ארצ'יבלד 4. רופוס האמפרי
הדמות שבלעדייה הסדרה לא הייתה אותו הדבר - קטגוריה חופשית
כתבו מי לדעתכם היא הדמות שעושה את הסדרה.
הביץ' של העונה - 1. בלייר וולדורף 2. צ'אק בס 3. ג'ורג'ינה ספארקס 4. גוסיפ גירל
האלדרלי [הזקן] החמוד ביותר העונה - 1. רופוס האמפרי 2. לילי וון דר וודסן 3. אלינור וולדורף 4. הרולד וולדורף 5. בארט בס 6. אליסון האמפרי 7. סיסי
המתלבשת הכי טובה - קטגורייה חופשית, הכניסו את שם הדמות שלדעתכם מתלבשת הכי טוב.
המתלבשת הכי רעה - קטגורייה חופשית, הכניסו את שם הדמות שלדעתכם מתלבשת הכי רע.
המתלבש הכי טוב - קטגורייה חופשית, הכניסו את שם הדמות שלדעתכם מתלבשת הכי טוב.
המתלבש הכי רע - קטגורייה חופשית, הכניסו את שם הדמות שלדעתכם מתלבשת הכי רע.
התלבושת המזעזעת של העונה - 1. בלייר בצהוב בפרק 3 2. וונסה בג'ני האמפרי
, בשמלה הכתומה שהיא לבשה לחתונה של לילי ובארט בפרק 18 3. סרינה בצהוב בחתונה של לילי ובארט בפרק 18 4. הכובע של סרינה בפרק 3 5. בלייר במראה הקרקס בפרק 13 6. ג'ני האמפרי בצהוב בפרק 5 7. בלייר מתכוננת להפליג במייפלאואר עם השמלה הירוקה מפרק 7
התלבושת המדהימה ביותר של העונה - 1. השמלה של בלייר לנשף היציאה לחברה בפרק 10 2. השמלה של סרינה לנשף היציאה לחברה בפרק 10 3. השמלה של בלייר בנשף המסכות בפרק 6 4. בלייר במראה הסיילור מן בפרק 18 5. סרינה הולכת על קייט מוס שיק בפרק 1 6. ג'ני האמפרי במעיל צהוב בננה בפרק 14
טרנד העונה - 1. בלייר הולכת על סרטי ראש והשאר בעקבותייה 2. מראה הסקול גירל עם קצת טוויסט, גרביונים צבעוניים, ג'קט עור ומעילי טרנץ' זוהרים 3. הצעיף של צ'אק בס 4. אמנם לא אקססורי מתחום האופנה אבל הכי אופנתי שיש - הבלאקברי, הפלאפון שבו מתהדרים כמעט כל הדמויות בסדרה 5. כמה שנוצץ וכמה שיותר - כל השמלות של סרינה שמוכיחות שספארקלי זה תמיד טוב

JAP Noa

New member
ועוד כמה שלא נכנסו../images/Emo106.gif

הפתעת העונה - מי הכי הפתיע אותכם? מה קרה שהכי לא ציפיתם לא?
מהפך העונה - בגוסיפ גירל הכל מלא מהפכים. סרינה היא בד גירל גון גוד, בלייר בסוף העונה נהפכת מביצ'ית לנחמדה, לצ'אק בס יש לב ועוד כל מיני מהפכים מרעישים. מה היה המהפך שהכי הדהים אותכם?
זוג העונה - טוב, זה כל כך ברור מה צריך לעשות פה. תצביעו ותשפיעו, אני מחכה להצבעות שלכם במסרים.

NoFaR815

New member
../images/Emo207.gif שאללה

פרק 6 בעונה השנייה כבר יצא? כי אני לא מוצאת להורדה...

למעלה