תמשיכו

אור גינאל

Well-known member
או שפוגע בנערה כפי שעשו הגברים באילת.
נערה בת 16 שיורדת לאילת ומשתכרת עד אובדן חושים עושה את זה מסיבה אחת- לאבד את הבתולין .
זכותה , יש לה זכות על הגוף שלה ועל מה שהיא תעשה בו. לראיה -היא הייתה עם חברה שיכלה להשגיח עליה.
לבחורים הצעירים שהיו שם והיו מודעים למתרחש אי אפשר לקרא גברים יותר בשום מובן.
ואני מאחל להם תיק פלילי על עבירת מין שילווה אותם כל ימי חייהם.

שמלת תחרה1

Well-known member
זה התרבות שמחנכים את הנוער

30 גברים ונערה אחת בת 16
מאיפה הם הביאו את הרעיון הזה?

אה.. ככה מפרסמים היום בושם לגברים
הרי.. גבר חייב להיות:
כוחני - להצמיד את הידיים שלה שחלילה לא תזוז, כי אולי היא תנסה לברוח..

שרירי - שכל קוביה תהיה במקום בזמן שהיא אומרת "לא רוצה" כי אם אתה חתיך אז "מגיע לך" לקבל.

מרוחק - לא להסתכל בעיניים שלא תהיה מחובר ריגשית כדי שיהיה לך יותר קל להתנתק מהסיטוציה ומיזה שהיא לא מעוניינת שחלילה לא תרחם עליה בטעות ותבין שהיא אישה ולא חפץ למטרות הסיפוק שלך.

וכמובן "מחובתך" להביא עוד חברים שיצפו בזמן שאתה מקיים איתה אקט שהיא לא מוכנה או מעוניינת בו. כי הח'ברה אולי ירצו גם להשתמש בה.

אם ככה דולצה & גבאנה מחנכים נערים ש"גבר" אמור
להתנהג דרך שיווק של בושם/ביגוד ומגזינים נותנים לפירסום הזה במה אם ורק בכדי לקבל כסף למה מדינה שלמה בהלם כשאונס כזה קורה?

הורים יקרים - הכל מתחיל בנו!
אני מזמינה אתכם לשם לב לתכנים שהילדים שלכם צופים בהם בטיק טוק, בוואטצאפ הכיתתי, בפירסומות השובינוסטיות שמקטינות, מחפיצות ומשפילות נשים, בהתנהגויות שלהם בבי"ס כלפי בנות בשכבה שלהם, ביכולת שלהם להקשיב ל"לא" שנאמר במפורש ולכבד גבולות איישים.

בבקשה. שבו עם בני הנוער שלכם הערב.
התבוננו להם בעיניים.
תשאלו אותם מה דעתם על מה שקרה באילת.
אם הם מבינים את חומרת המעשה שנעשה שם.
למדו אותם מה זו הסכמה.
מה זה רצון מול כפייה.
מהם גבולות. מהו כבוד האדם.

שוחחו איתם על מעשה אהבה כאקט של הסכמה הדדית, חיבור, ערגה, עונג ולא של סיפוק עצמי דרך האחר. למדו אותם כבוד לגוף שלנו. הנשים. וגם לשל עצמם.

הדמעות לא מפסיקות לרדת מהבוקר.
וואו קשה לי.
לימור בנדל

שמלת תחרה1

Well-known member
נערה בת 16 שיורדת לאילת ומשתכרת עד אובדן חושים עושה את זה מסיבה אחת- לאבד את הבתולין .
זכותה , יש לה זכות על הגוף שלה ועל מה שהיא תעשה בו. לראיה -היא הייתה עם חברה שיכלה להשגיח עליה.
לבחורים הצעירים שהיו שם והיו מודעים למתרחש אי אפשר לקרא גברים יותר בשום מובן.
ואני מאחל להם תיק פלילי על עבירת מין שילווה אותם כל ימי חייהם.
גבר בן 27 נחשב צעיר?

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1597945273741.jpg
    FB_IMG_1597945273741.jpg
    KB 44.8 · צפיות: 2

אור גינאל

Well-known member
זה התרבות שמחנכים את הנוער

30 גברים ונערה אחת בת 16
מאיפה הם הביאו את הרעיון הזה?

אה.. ככה מפרסמים היום בושם לגברים
הרי.. גבר חייב להיות:
כוחני - להצמיד את הידיים שלה שחלילה לא תזוז, כי אולי היא תנסה לברוח..

שרירי - שכל קוביה תהיה במקום בזמן שהיא אומרת "לא רוצה" כי אם אתה חתיך אז "מגיע לך" לקבל.

מרוחק - לא להסתכל בעיניים שלא תהיה מחובר ריגשית כדי שיהיה לך יותר קל להתנתק מהסיטוציה ומיזה שהיא לא מעוניינת שחלילה לא תרחם עליה בטעות ותבין שהיא אישה ולא חפץ למטרות הסיפוק שלך.

וכמובן "מחובתך" להביא עוד חברים שיצפו בזמן שאתה מקיים איתה אקט שהיא לא מוכנה או מעוניינת בו. כי הח'ברה אולי ירצו גם להשתמש בה.

אם ככה דולצה & גבאנה מחנכים נערים ש"גבר" אמור
להתנהג דרך שיווק של בושם/ביגוד ומגזינים נותנים לפירסום הזה במה אם ורק בכדי לקבל כסף למה מדינה שלמה בהלם כשאונס כזה קורה?

אני מזמינה אתכם לשם לב לתכנים שהילדים שלכם צופים בהם בטיק טוק, בוואטצאפ הכיתתי, בפירסומות השובינוסטיות שמקטינות, מחפיצות ומשפילות נשים, בהתנהגויות שלהם בבי"ס כלפי בנות בשכבה שלהם, ביכולת שלהם להקשיב ל"לא" שנאמר במפורש ולכבד גבולות איישים.

בבקשה. שבו עם בני הנוער שלכם הערב.
התבוננו להם בעיניים.
תשאלו אותם מה דעתם על מה שקרה באילת.
אם הם מבינים את חומרת המעשה שנעשה שם.
למדו אותם מה זו הסכמה.
מה זה רצון מול כפייה.
מהם גבולות. מהו כבוד האדם.

שוחחו איתם על מעשה אהבה כאקט של הסכמה הדדית, חיבור, ערגה, עונג ולא של סיפוק עצמי דרך האחר. למדו אותם כבוד לגוף שלנו. הנשים. וגם לשל עצמם.

הדמעות לא מפסיקות לרדת מהבוקר.
וואו קשה לי.
לימור בנדל
אני לא חושב שצריך להאשים את התרבות כולה בגלל כמה בודדים .

Harrington

Well-known member
מנהל
אם אנחנו מדברים על הפרשה באילת, לענ"ד עוד מוקדם לדבר עליה ברצינות. אין לנו עדיין שמץ של מושג מה קרה שם או לא, מה הפרטים, וכו'. כך למשל דווח בתחילת מהדורת החדשות בערוץ הראשון שבכלל מדובר כנראה בשני גברים שמעורבים ולא בשלושים.

אז בינתיים כל המדינה מדברת על סמך רבעי נתונים שאיש לא יודע את מהימנותם. זה לא רציני.

אבל...
מאחר וכולם עושים זאת, למה שאני לא אשתתף :).

אז ככה...
ברור שהתרבות בימינו מובילה למקרים כאלו. אפשר עד מחר לומר שלא צריך להאשים את הקורבן וזה נכון, אבל גם לזה יש מגבלות. אינני יודע מה היא עשתה או לא עשתה כך שכמובן לא אאשים אותה בשלב זה. גם לא את הגברים. אבל קצת מצחיק (או עצוב) לראות כיצד מצד אחד אנחנו נדרשים לתמוך בכך שנערות צעירות יוכלו לקיים יחסי מין בכל גיל ולהתלבש כמו זונות כשכל מרכולתן בחוץ למכירה, ומצד שני לזעוק גוועלד כשמישהו באמת בא וקונה.

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אנחנו נדרשים לתמוך בכך שנערות צעירות יוכלו לקיים יחסי מין בכל גיל
קיום יחסי מין מתחת לגיל המותר בחוק מותר ומתקיים רק אצל החרדים !!!!!!

אינני יודע מה היא עשתה או לא עשתה כך שכמובן לא אאשים אותה בשלב זה
אתה באמת ממש נשמה טובה.
גם לא את הגברים.
??????????????????????????????
ולהתלבש כמו זונות כשכל מרכולתן בחוץ למכירה,
מעניין מה יש לנשים שנמצאות כאן לומר על ההדיוט שכתב את זה. אפילו נשים דתיות וימניות , מעניין מה הן חושבות...

Harrington

Well-known member
מנהל
מעבר לכך שאמירה זו כמובן חסרת שחר ומגוחכת, מה בדיוק הקשר שלה למה שכתבתי? אני הזכרתי גיל חוקי באיזשהו מקום?

מעניין מה יש לנשים שנמצאות כאן לומר על ההדיוט שכתב את זה. אפילו נשים דתיות וימניות , מעניין מה הן חושבות...
תשאלי אותן. אני מייצג רק את דעתי שלי ואינני שייך לקבוצה שמסקרנת אותך :).

מלאכת מחשבת1

Well-known member
הכל מתחיל באנשים מסוגו של חברך הרינגטון.
כאשר הוא מתיר לקרוא לבחורה זונה ומתיר לעשות בה מה שרוצים [ציטוט "יבוא מישהו ויקנה..]
והוא "יקיר הפורום" הזה.
כאן מתחיל האסון.
כדאי שתחשבו על זה....

Harrington

Well-known member
מנהל
כאשר הוא מתיר לקרוא לבחורה זונה ומתיר לעשות בה מה שרוצים [ציטוט "יבוא מישהו ויקנה..]
רק למען הדיוק, לא כתבתי כמובן את מה שאתה מייחס לי. מי שיודע לקרוא בוודאי הבין זאת בעצמו.
(לא אתייחס שוב מעבר לנ"ל אלא לתגובות ענייניות גרידא. רק רציתי שהעובדות תופענה ליד ההשמצות חסרות השחר).

שמלת תחרה1

Well-known member

אתה באמת ממש נשמה טובה.

??????????????????????????????

רק אנטי דת אנטי יהודים יכול לצאת בהכרזה

מלאכת מחשבת1

Well-known member
רק למען הדיוק, לא כתבתי [כתבת גם כתבת] את מה שאתה מייחס לי. [רק] מי [שלא] שיודע לקרוא בוודאי [לא] הבין זאת בעצמו.
לשקר במצח נחושה זו תכונה ימנמנית מולדת אצל נמוכי מצח.
בצבא [שירתת ?] קוראים לזה "חיקוי המפקד" .
במקרה שלך - חיקוי השקרן מבלפור שאתה כל כך מעריץ.

למעלה