תסבירו לי משהו!

rocket

New member
תסבירו לי משהו!

שמעתץי הרבה שמועות על התוכן של פוקמון 2000 ואני לא יודעת למי להאמין עם למישהו יש פרטים והוא בטוח שהם נכונים תשאירו לי בבקשה תגובה בפורום ואני כבר אצור איתכם קשר.. תודה מראש Rocket

pokegirl

New member
שמעתי מלא על הסרט

אני כבר יודעת כמעט כל מה שהולך לקרות... אני יכולה לדבר איתך באיי סי קיו, אם יש לך... המס` שלי: 62424706

rocket

New member
אולי תוכלי לספר לי..

שמעתי שצוות רוקט הציל את אש ואת האחרים בסוף כשבם קפצו מלוגיה, אבל השאלה היא איך הם ניצלו?? הם עמדו להתנגש בקרח וניצלו . איך??

pokegirl

New member
הממ....

בקשה אחת: תפסיקו לפנות לצוות רוקט בלשון יחיד! גם אני שמעתי שהם קפצו מלוגיה כדי לא להכביד עליו... שמעתי שאיזה פוקמון עשה חור בקרח שהיה על המים כדי שהם לא ימותו... רק עכשיו אני לא זוכרת איך בדיוק...

Nire

New member
לי יש פרטים מדוייקים כרגיל

הסרט ``פוקימון 2000`` מספר כמובן על המסע הקשה ביותר שאש מאסטר הפוקימונים נאלץ לקחת חלק בו. בתחילת הסרט פוקימון-דמי (למעשה רובוט) שנראה בדיוק כמו פיקאצ`ו רוצח מדען שהמציא נגיף קטלני ותרופה לנגיף, ונמלט מהמטוס המתפוצץ. בהמשך רואים את פיקאצ`ו עושה סנפלינג בהרי יפן, כשהליקופטר עם מכשיר הודעה מגיע ואומר לו שעליו לצאת למשימה. לא אגלה את ההמשך כדי לא לפגוע בכל האנשים האינטליגנטיים שאין בפורום האינפנטילי והמגוחך הזה.

למעלה