תסריט שיחה

dimeola

New member
תסריט שיחה

היי..
בשבוע האחרון התחלתי לפרסם את עצמי בגוגל כמורה לגיטרה, ואני מקבל די הרבה טלפונים
אבל מאחר ואני לא בן אדם יותר מדי שיווקי אני שם לב שאחוז האנשים שקובעים שיעור הוא די נמוך, במיוחד כשמדובר באנשים שהתקשרו אלי ולא להפך
חיפשתי תסריטי שיחות לדוגמא כדי להבין מה צריך להיות הכיוון אבל מצאתי רק תסריטים של טלמרקטינג ושיחות שמבצעים ללקוח ולא שיחות שמקבלים ממנו
מישהו מכיר תסריט כזה?
או אולי סתם איש מכירות שיכול לתת לי קווים כלליים
תודה!

גם את רומא לא בנו בשבוע

תוך שבוע יש לך כבר לקוחות זה מעולה . עסק ניבנה לאט לאט . ולא בחודש . חוץ מיזה כמה שיעורים אתה יכול לתת ביום . אתה גם שכיר . או רק עצמאי . אגב תיקים ברשויות פתחתה . קבלות אתה נותן לתלימידים . חבל שלא נתתה קישור לאטר שלך

paretomc

New member
פנה למטי וקח ייעוץ שיווקי/מכירתי

אתה צריך להשקיע בסביבות 1,000 שקל בתרגול ובנייה נכונה של השיחה עם הלקוחות, ולא להסתפק בחומרים מהאינטרנט.
דרך מט"י זה יעלה לך לא יותר מ 500 שקל.

ההשקעה תחזיר את עצמה מהר מאוד, חבל להשקיע בפרסום ולוותר על הכנסות כשאתה יכול לעשות את זה נכון.

Alexsushi

New member
יש מישהו שיכול לתאם עבורך?

זה באמת מאד נחמד שכבר יש לך פניות! ועוד יותר, כל הכבוד על המודעות העצמית ומדידת ה"צוואר בקבוק" עלית על זה שיש טלפונים ואחוז הסגירה נמוך. באמת חשוב להבין למה, לא בטוח שזה בגלל שאינך שיווקי, אולי המחיר, אולי המרחק ועוד. דבר שני אם מישהו לא קובע פגישה, אני ממליצה לשאול בסוף מה הסיבה כי חשוב לך ללמוד מכך. אולי תגלה דברים מעניינים. במידה ואתה חושב שזה בגלל שאינך שיווקי מספיק, בכל זאת זה גם שיווק עצמי שזה לא קל יש עוד רעיון:
אם יש לך טלפון ייעודי לנושא ולא הנייד שלך, או שאפילו תיקח מספר או טלפון ישן שיהיה ל"עסק" ותוכל לתת למישהו שיווקי לענות בשבילך.
יש גם חברות שעושות את זה והתשלום הוא פר שיחה או אם יש מישהו במשפחה שידע לתאר את השירות שלך בהתלהבות עם כל הפרטים זה יהיה מעולה!

המון בהצלחה!

LiroNLP

New member
שיחות נכנסות ויוצאות

עקרונות המכירה בשיחה נכנסת ובשיחה יוצאת הם בדיוק אותם עקרונות,
רק שבשיחה נכנסת זה בד"כ קל יותר כי מי שמתקשר כבר הביע עניין וברור שיש לו צורך.
מבחינת תסריט, תסריט דומה לזה של שיחה יוצאת יתאים גם לשיחה נכנסת.

איך לבנות שיחה נכונה אתה יכול ללמוד בעיקר בקורסים על מכירות.
מט"י הם המלצה מצויינת וכמובן שיש עוד.

מה שמעניין הוא שדווקא בשיחות נכנסות יותר קשה לך.
אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר ששיחה נכנסת יותר מלחיצה אותך.
אולי זה בגלל שאתה מתרגש שמישהו התקשר אליך ואולי כי לא היה לך זמן לקחת רגע ולהתכונן לשיחה.

אם זה המצב אז תסריט שיחה לא יפתור לך את הבעיה.
תשקול לקחת אימון עסקי כדי לסגור לעצמך את הנקודה הזו.

למעלה