תעודה,תעודה,תעודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תעודה,תעודה,תעודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קבלו את התעודה שלי: תנ"ך:80 מורשת ישראל:90 ספרות: 90 הבעה:95 צרפתית:100(אני לא צרפתיההה!) אנגלית:80 (המורה הבת **נה נתנה לי את זה לא בצדק בעעעעעעעע מגיע לי יותר..) הסטוריה: 100 (אני לא הסטוריונית!) מתמטיקה:85 ביולוגיה: 90 חינוך תזונתי(פחחח):95 חינוך גופני: 95 (המורה שאנת אותי בגלל שלא יצאתי למרוץ ריצה.. היא אמורה לתת לי 100 יא חראית..) חחח זהו..

ז'.. אהמ אהמ.. אני לא קטנה.. מי

שאמרו לי את זה.. ומי שיעיז לומר שאני קטנה אני ארביץ אותו!!!!!!!11 או שאני אקרא לחבר'ה שלי בשכונת התקווה ואני לא אחראית לתוצאות...

JustME79

New member
יאאא כיף לך...

הלוואי עליי מקצועות וציונים כאלה בכיתה ז'.. אני בח' ועכשיו אין מה ללמוד זה הכל ידע כללי

קבלו את התעודה החרא שלי..

אנגלית א-1 100 תנ"ך 99 הבעה 97 לשון 96 היסטוריה 96 אזרחות 92 ערבית 100 חנוך גופני-89 שונאת ספורט! פיזיקה- 100 למודי א"י {מיותר המקצוע} 100 מורשת 98 מתמטיקה א-1 99 הערות: השגייך בלמודים גבוהים,תורמת לקהילה,נימוסיך נאים,התנהגותך מכבדת התנהגות:א סדר: א שקידה:ב זה הרס לי את התעודה השקידה!שונאת את המחנכת שלי!

אלי, שאלה!

אצלכם בתעודה זה: א', ב' ג'... או: 100,95,90,85... או: מצויין, טוב מאוד... אצלנו זה: ברבעונים: א'1, א', ב'... (כשא'1 זה הכי טוב...) במחציות: 100,95,90... ו: מצויין,טוב מאוד, טוב...

../images/Emo27.gif

מצויין טוב מאד כמעט טוב מאד טוב כמעט טוב מספיק אינו מניח את הדעת טעון שיפור רב זה תמיד ככה , בלי מספרים ! ויש התנהגות , ש.ב , ושקידה , אז זה ככה: א אב ב ג וזהו !

JustME79

New member
זה סתם בשביל צומי או מה?

הכל מעל 90!!! מה הקטע?????? איזה כיתה את?!

ChEnOoSh2

New member
איזה תעודה יפה.. דומה לשלי..

מה אתם לומדים צרפתית??? איזה כיף לכם אנחנו לומדים ערבית בעעעע

למעלה