תעודת "בגרות חברתית" לבוגרי כצה. שאפו !!!

אריה גל

New member
תעודת "בגרות חברתית" לבוגרי כצה. שאפו !!!

ב בתיכון כצנלסון יחלקו תעודות "בגרות חברתית",- ואני מסיר את הכובע, והגבתי שם לכך בהתפעמות: ********** "בגרות חברתית" זה קצת ההיפך מ"בוסר חברתי". לא ? זה להיות מודע לכך שאתה קובע את גורלך, לא ה"ראיסים" ה"יודעים יותר טוב" ומוליכים אותך כצאן לטבח !!! לא ? "בגרות חברתית" ? מה עשיתם שכשבאו והרסו לכם את הבית ? מה עשיתם כשלמדתם שהבטיחו,- כן, מי שאז וגם עתה מקבלים את ההחלטות,- כי "היזם יקים לכם על חשבונו קן חדש לפני שיהרסו את הישן,-" ומי שאמר בטח מת מצחוק שאתם גם האמנתם לו ? מה עשיתם, "בוגרים חברתית" יקרים ? "הגיע זמנכם, צאן יקר, להפוך לשווארמה !!!" "או קי !! הגיע, הגיע !!" ופשוט הושטתם, בהדגמה נפלאה של בגרות חברתית, פשוט הושטתם את הצוואר למאכלת ? וואו!!! אני פשוט נפעם. זו "בגרות חברתית !!!" .

אריה גל

New member
כשעיריית כפר סבא תחליף סדרי עדיפויות.

וממש מתנצל שאני לא גם כן אחד סתמי.

אריה גל

New member
את נאבקת למען העיר שלך ? אכפת לך ?

את מאמינה שקברניטי העיר לטובתך ? שכל פרוטה מוצאת ( ביגוד, למשל, לנעשה בקופת חולים לאומית ) לטובתך ורק לטובתך ? או שאת מאמינה שתפקידו של אזרח הוא להיות שלושת הקופים,- לא רואה, לא שומע, לא מעניין לו את הרקטום,- אנחנו כאן כדי לברר אם בגן שושנה יש או אין ארגז חול ובכל נושא אחר אנחנו "סתמיים",- ( ובאידיש : פארווע",- ) אנחנו אפס אנחנו טאפט יורקים עלינו ואנחנו משכנעים בדממה גם את עצמנו שזה רק גשם,- "רק אל תעשו גלים ואל תפריעו לשלאף שטונדה שלי" ? איזה יופי !!! חלומו הרטןב של כל נוקד. .

למעלה