תעזרו בבקשה

עזרה1

New member
תעזרו בבקשה

אם מישהו יודע את מילות השיר שסי היימן שרה בפתיח של התכנית משפחה וחצי שבבקשה ירשום לי אותם כאן (אל תשלחו לי את זה לE MAIL בגלל שהוא לא עובד טוב) ממש תודה רבה לעוזרים אם מישהו לא יודע את המילים אלא רק את שם השיר שירשום גם תודה

חרטבונה

New member
אני מאוד אוהבת לעזור!!!

אבל זה רק לפי זכרוני הדל ההולך ובוגד בי עם השנים. תגיד תודה שיש לך עיניים אם יש לך את הכוח לאהוב אם יש לך ידיים לחבק בלי לחשוב אם אל טיפת האושר אתה מוכן גם לגנוב אז יש סיכוי, שיהיה לך טוב. לפני שנעלם תסתכל ותראה את הכחול של השמיים ותגיד תודה שיש לך עיניים, אם יש לך אולי אהבה שחושבת רק עליך והיא תמיד איתך אז אל תיתן לזה ליפול לך מבין האצבעות תגיד מתי כבר תתחיל לחיות לפני שנעלם.....

actress

New member
אמממ... טעות קטנטנה

תגיד תודה שיש לך עיניים אם יש לך את הכוח לאהוב אם יש לך ידיים לחבק בלי לחשוב אם אל טיפת האושר אתה מוכן גם לגנוב אז יש סיכוי, שיהיה לך טוב. יש לך אולי אהבה שחושבת רק עלייך והיא עדיין רק שלך אז אל תיתן לזה ליפול לך מבין האצבעות תגיד כבר מתי תתחיל לראות ואז יש פזמון......

ט י נ ה

New member
הנה המילים

אהלן זו סי והנה המילים שחיפשת דרך אגב הן מופיעות גם בדיסק החדש תחלמי בגדול ואם תגידי לי מאיזה איזוראת בארץ אודיע לך כשיש הופעה ותוכלי להגיע ולשמוע במו אוזנייך את השיר המקסים הזה. כתוב אותו חנה גולדברג מילים ויובל שרים לחן.

למעלה