תעזרו לי. בבקשה !!!

shay1977

New member
תעזרו לי. בבקשה !!!

מה קורה לי, בזמן האחרון ? אני רואה מישהו בא אחריי כל הזמן. ואני רואה אותה בחורה כל יום פעמיים. לאן שאני הולך. מה זה ? למה דווקא לי ? אולי אני עוד מעט עולה לשמיים. תעזרו לי. בבקשה. שי.

Tal_Ya

New member
היי, שי

נראה שאו שאתה מאד מפוחד, או שאתה עובד עלינו.... אז תירגע בבקשה. כי גם אם אתה ``הולך להביא``, עדיין תהיה חיי מכדי למות. למרות רצוני העז לעזור לך, שי, קשה לי מאד להבין על מה אתה מדבר. האם אתה מרגיש שמישהו או משהו עוקב אחריך? אולי זה המדריך הרוחני שלך?!?! אולי זה חוצן?!?!? על איזו בחורה אתה מדבר?! האם זו אותה אחת כל פעם, או שכל יום אתה רואה אחת אחרת פעמיים?! ובכלל, אם תמסור את פרטי הלידה שלך (תאריך, זשעה מדוייקת ומקום) אוכל אולי להבין מה קורה לך. בכל מקרה, קח הכל ב`איזי` וזכור שהכל הבל הבלים ורעות רוח. ``הכל אשליה, של שחוק ואור, של אל אלה וכל אשר ישנו.`` (כה אמר לזריס) L$L TALYA

shay1977

New member
הבאתי לך פרטים ! תעזור לי !

אותה בחורה כל יום ! פעמיים ! זו בחורה שהכרתי דרך הצבא, ואני לא מצליח לשכוח אותה. לא מצליח. אני אומר לך, הייתי יושב בחדר אוכל של הצבא והייתי חושב עליה, ופתאום משום מקום, היא הייתה באה, מה זה ? מה קורה לי ? תאריך הלידה שלי : 12.10.1977 מקום לא הבנתי למה אתה מתכוון, אבל בישראל, בפ``ת. שעה, זה היה בלילה. לא זכור לי. בתקווה שזה יעזור לך !!! מחכה לתשובה !!!

Tal_Ya

New member
, שי

ראשית, אני מתנצלת על האיחור עם תשובתי. פשוט הייתה לי בעיה עם המחשב. שנית, זה שלא מסרת לי שעה מדוייקת, מקשה עלי מעט. אולם בעקרון, אתה בחור רגיש מאד, עם יכולות טלפתיות גבוהות. אולם הפחד שלך מפני `הדברים הללו`, משתק אותך מעט. אולם, החיבור שלך לנשמה, חזק מאד ועל כן, העצמות המודעת שלך (או מה שנהוג לכנות `המדריך הפנימי` או `האני העליון`) מאותת לך כל הזמן. הבחורה שמופיעה לך כל הזמן, היא מישהי שיש לה קשר לצורך שלך להתחבר אל הצד הפנימי יותר של אישיותך, אך אתה חושש מאד ממנו. היא מסמלת את הדבר הזה. ויכול בהחלט להיות, שהיא מהווה טריגר. שדרך חיבור אליה, יווצר חיבור עפ המדריכים הפנימיים שלך. הבעיה העיקרית כרגע, היא בתקשורת עם הזולת. ישנה דיס קומוניקציה, אנשים כאילו לא מבינים על מה אתה מדבר. כאילו מדברים לידך ולא אתך. כדאי מאד להזהר מפני שותפויות חדשות, עם אנשים חלכאים ונדכאים למינים, או גם עם מי שנראה מרשים חלומי ומבטיח, אך יתגלה כמאכזב בסופו של דבר. כדאי להזהר שבעתיים ביעוץ. היות שאתה אדם המחפש את הצד לוגי-הגיוני בחיים, החיים מוכיחים לך שהכל תעתוע, עורבה פרח ורעות רוח. שאין הגיון במה שקורה בחיים הללו. יש לך צורך להתמקד בריפוי הפחדים של הקורבן שהבאת מחיים קודמים ואתה ממשיך אותם כאן. הם פוגעים בתדמית האישית שלך. L&L TALYA

shay1977

New member
אני מבקש את עזרתך.

מה אני אעשה ? איך אני יכול ככה לחיות ? תעזרי לי.

למעלה